חשיבות ניקיון מקצועי לאחר הדברה

יש סיבות רבות להזמין שירותי ניקיון שטיחים בדירה. אחד החשובים שבהם הוא אחרי ביצוע הדברה כנגד מזיקים או מכרסמים שונים. על כך במאמר הבא.

במידה ואתם סובלים בדירה שלכם ממזיקים דוגמת נמלים, תיקנים, עשים, טרמיטים או פרעושים, או שמא מדובר על מכרסמים כמו עכברים או חולדות, אתם חייבים להזמין שירותי הדברה מקצועית, שתפתור את הבעיה.

התרסיס הביתי או מלכודות "מהסופר" יספקו פתרון זמני וחלקי ורק שירותי הדברה יעזרו למגר את התופעה כראוי ולאורך זמן רב ואף יבטיחו כי התופעה לא תחזור בשנית. יחד עם זאת חשוב לדעת כמה דברים לפני שחוזרים להתגורר בדירה לאחר תום הטיפול.

במרבית המקרים רצוי לחזור לדירה לאחר 1-4 שעות ואז לבצע ראשית כל ניקיון יסודי של הדירה כולה או האזור בו בוצעה הדברה. רק לאחר מכן תוכלו לשוב למגורים מלאים ורגילים במקום. הניקיון חייב לכלול שטיפה של הרצפה, אוורור וילונות ובדים, וניקיון של פאנלים וקרניזים ברחבי הבית. במידה ויש לכם שטיחים אז הם חייבים בניקיון יסודי גם כן.

תהליך ניקוי שטיחים אחרי הדברה

שטיחים הם יעד אטרקטיבי עבור מזיקים שונים. הם יכולים להסתיר פרעושים או פשפשים בין "השערות" שלהם, להיות מקור מסתור לנמלים, תיקנים וחרקים נוספים מתחת לשטיח, ומעבר לכך הם מקום שבו יכולים להסתתר להם שאריות מזון או לכלוך שיימשכו מחדש את המזיקים לדירה שלכם.

לכן, כאשר אתם מסיימים לבצע הדברה בדירה שלכם, זו הזדמנות מצוינת לבצע ניקיון יסודי בבית ולנקות את כל השטיחים שבבית, בטח אם לא עשיתם זאת זמן רב. יש להזמין שירותי ניקיון שטיחים מקצועי לניקיון יסודי של השטיחים שבבית, לרענן אותם ולתת להם מראה "חדש" באותה הזדמנות.

כיצד מבצעים ניקיון שטיחים אחרי הדברה

ניקיון שטיחים מקצועי כולל צוות שמגיע לדירה ומנקה את השטיחים עם ציוד מקצועי ועוצמות ניקיון גבוהות מאלו שיש לכם. בהתחלה מבוצע ניקוי של השטיח, לאחר מכן שטיפה יסודית ואז בסיום מבצעים ייבוש באמצעות מכונות בעוצמה גבוהה, שמבטיחות לא לפספס אפילו סנטימטר אחד משטח השטיח.

במקרים מסוימים ההמלצה תהיה לקחת את השטיחים למפעל ניקוי שטיחים כדי לבצע ניקיון יסודי אף יותר. שם כבר עוברים בתהליך כמה שלבים של ניעור השטיח באמצעות מכונה מיוחדת, טבילה של השטיח במים וסבון, הברשה יסודית, חיטוי השטיח ואף אפשרות של מריחת חומר מונע כתמים לעתיד.

כמה זמן אורך ניקיון שטיחים אחרי הדברה

במידה ומדובר על ניקיון שטיחים בדירה שלכם אז מדובר על תהליך של כמה שעות, לעתים 4-6 שעות, תלוי בכמות השטיחים וסוג השטיחים. כאשר מדובר על צורך של איסוף השטיחים למפעל ניקוי מדובר על תהליך של 48-72 של ניקוי יסודי והחזרת השטיחים לדירה שלכם מבריקים ונקיים מאי פעם.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ