המדריך לתחזוקת שטיחים מקיר לקיר

בכל הקשור בשטיחים מקיר לקיר, הסוד טמון בתחזוקה נכונה שלהם. אם הגעתם למצב שבו אתם מחפשים חברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר – כנראה שלא שמרתם עליהם מספיק טוב. ניקוי של שטיחים המתפרסים מקיר לקיר זוהי יכולה להיות משימה די מאתגרת.

בשונה משטיחים רגילים שניתן לשנע אותם מנקודה לנקודה, כאן אנו מדברים על שטיחים קבועים. המשמעות היא שתצטרכו לדעת איך לנקות ולשמור עליהם, ובכך למנוע מצב של הרגשה לא נעימה. מצב שבו תצטרכו להגיע למצב שבו יהיה עליכם במצב מסוים אף להחליף את השטיח כולו.

שמירה על השטיח תבטיח מראה רענן לאורך זמן

עבור לא מעט אנשים זה עשוי להישמע מוזר, אך עדיין התחזוקה הכי טובה היא מניעת הבעיה. תנסו למנוע עד כמה שאפשר מהשטיח להתלכלך או להיפגע בצורה כזאת או אחרת. כאשר אתם מתקינים שטיח מקיר לקיר בבית או בעסק עליכם לקחת את הנושא הזה אל תשומת הלב שלכם.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר זוהי פעולה המגיעה לאחר שכבר נגרם נזק מסוים, אז למה שפשוט לא תנסו למנוע אותו מראש?

שאיבת אבק באופן יומיומי

בעוד שטיחים קטנים ניתן לשאוב אחת לכמה ימים, כאשר מדובר על ניקוי שטיח עבודת יד מקיר לקיר המצב הוא שונה. פעולת השאיבה היא פעולה חשובה במיוחד, ולכן ישנו צורך לבצע אותה על בסיס קבוע. אנו כמובן מדברים על שאיבה קבועה של השטיח עם שואב אבק איכותי.

אל תבצעו את השאיבה עם שואב אבק פשוט כי לא בטוח שתוכלו להשיג את מבוקשכם. מוטב כי מראש תכינו לעצמכם שואב אבק אשר יאפשר לכם להתמודד עם האבק וכל שאר הלכלוך הנמצא על השטיח. תזכרו כי התחזוקה של שטיחים מקיר לקיר היא קשה יותר.

מראש תרכשו שטיח דוחה לכלוך

עליכם לזכור כי פעולת ניקוי שטיחים מקיר לקיר היא אף פעם לא פעולה נעימה. לא תרצו להגיע למצב שבו תצטרכו להזמין חברת ניקוי מקצועית כל כמה שבועות על מנת שתנקה את השטיח. מוטב כי מראש כבר בזמן הרכישה תחפשו אחר שטיח דוחה לכלוך.

הכוונה היא שמדובר על שטיח מקיר לקיר שלא סופח לתוכו את הלכלוך, כך יהיה לכם קל יותר לנקות אותו. בסוף סוג השטיח הוא הפרמטר שיקבע כמה קשה אתם תצטרכו לעבוד. אם תוכלו להיות רגועים או שמא תצטרכו להשתעבד לשטיח.

תבצעו ניקוי שטיחים מקיר לקיר עת לעת

האינטרס שלכם הוא כמובן להזמין את החברה המבצעת את הניקוי אחת לכמה זמן. אך מוטב כי תמיד תהיו עם יד על הדופק, ותשימו לב בדיוק מתי אתם מזמינים אותה. כחלק מהתחזוקה יהיה עליכם לבצע ניקוי יסודי לשטיח, ניקוי שיכול להתבצע רק על ידי חברה מנוסה ומקצועית.

אל תנסו לנקות את השטיח בעצמכם כי התוצאה הסופית תהיה פחות טובה מהתוצאה הסופית הרצויה מבחינתכם. 

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ