ניקוי ריפודי רכב ברמה הגבוהה ביותר שירות VIP

ניקוי ריפודי רכב

שירותי ניקוי ריפודי רכב -פינוק אמיתי לרכב שלך

שירות VIP לבעלי רכבים לפני מכירה או לתחזוקה איכותית לרכב.

הצוות המקצועי שלנו מגיע עד הבית ובמספר שעות נדע להבריק את הרכב שלך ולגרום לעיניים שלך לנצנץ.

חבילות ניקוי ריפודי רכב:

  1. חבילת בסיסית – ניקוי וחידוש המושבים ללא שימוש בחומרי הברקה החל מ-55 ש"ח למושב. * לא כולל אזורי הדרום.
  2. חבילה משודרגת שטיפה ידנית + ניקוי והברקה פנימית החל מ-75 ש"ח למושב.
  3. חבילת VIP הכוללת ניקוי ושטיפה ידנית הברקה ושימוש בחומרים משמרי ניקיון + שימוש במבריקים נוספים.

כל רכב והטיפול שלו

ניקוי מושבי עור ברכב

בשירות זה הצוות שלנו מגיע עם חומרים מקצועיים מיועדים לשימור עור לכל סוגי הרמות החל מרכבי יוקרה, כולל ניקיון והסרת כתמים מעור אל קנטרה יוקרתי.

ניקוי מושבי בד ברכב

הבדים נוטים לספוג ריחות ולכלוכי שמן ומזון בתהליך זה נגרום לבד של הרכב שלך לנצנץ.

אם אנחנו נצטרך לבחון כמה זמן אנחנו מבלים ברכב במהלך היום, אז סביר להניח שבממוצע נגלה שאנחנו מבלים יותר משעה-שעתיים, זה תלוי כמובן היכן ממוקם מקום העבודה שלנו, כמה ילדים שלנו והאם אנחנו מסיעים אותם ממקום למקום, האם אנחנו רשומים בחוגים שונים, וכן זה קשור לעוד מגוון נקודות שונות בחיים.

אם כך הדבר, אז מן הסתם אנחנו נרצה לעשות הכל בשביל לשמור על הרכב שלנו נקי, אם לא מבחוץ אז מבפנים, זאת בשביל לספק לעצמנו אווירה נעימה בזמן הנהיגה, אף אחד מאיתנו הרי לא רוצה לנסוע ברכב מלוכלך. סביר להניח שאת הלכלוך החיצוני אנחנו לא נוכל לנקות כל הזמן, אך את זה הפנימי נוכל, בין אם זה לעיתים תכופות יותר ובין אם זה כשאנחנו דואגים לנקות גם את החלק החיצוני של הרכב. לא רק אנחנו נהנה מזה אלא כל מי שמשתמש ברכב, בין אם כנהג ובין אם כנוסע.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא ניקוי ריפודי רכב. הריפוד הוא אחד המקומות שסופג הכי הרבה לכלוך ברכב, בין אם זה בגלל פירורי אבק, חול ולכלוך אחר אשר אנחנו נספג בריפוד ובין אם זה בכלל כתמים שונים שעלולים להיווצר במהלך הזמן, החל מכתמי מזון, שתייה וכן כתמים אחרים שעלולים להיווצר מסיבות שונות.

מן הסתם, ישנן דרכים שונות כיצד לנקות את הריפוד של הרכב. אנחנו נציג כמה דרכים בהן אנחנו יכולים להשתמש, אך לפני כן נסביר, מתי בדיוק אנחנו ננקה את הריפוד שלנו, בין אם זה באופן עצמאי ובין אם זה על ידי גורמים מקצועיים.

ניקוי ריפודי רכב – מתי ננקה את הריפוד של הרכב

ראשית, באופן טבעי אנחנו ננקה את הריפוד כשהוא מתלכלך באופן קיצוני. נניח והלכלוך ספג כתם של קיא, שתן, צואה, כתם מזון או כתם שומן, אז אנחנו נעשה הכל בשביל לנקות את הכתם, גם על מנת שלא יישאר וגם על מנת שלא יישארו ריחות לא נעימים ברכב.

שנית, אנחנו נרצה לנקות את הריפוד באופן סדיר, בכל פעם כשאנחנו מנקים את הרכב. בצורה כזו אנחנו נוכל ליהנות מרכב נקי לגמרי. אין טעם לנקות חלק מהרכב, בעוד שחלק אחר אנחנו לא מנקים.

שלישית, אנחנו ננקה את הריפוד לפני שאנחנו נציע את הרכב למכירה או לפני שאנחנו נחזיר אותו לחברת הליסינג, כשאנחנו עורכים איתה טרייד אין. ההסבר, כך אנחנו נוכל להציג רכב הרבה יותר נקי שעומד למכירה. זה המצב האופטימאלי עבורנו. ייתכן וזה יכול לעלות את ערך הרכב או לפחות לשמור על הערך שלו.

ניקוי ריפודי רכב – כיצד אנחנו ננקה את הלכלוך מהריפוד

ובכן, יש לנו כמה אפשרויות לשם כך. אנחנו יכולים לנקות את הריפודים בעצמנו בעזרת תכשירים ואמצעים שונים, כולל שואבי אבק אשר בעזרתם אנחנו יכולים לנקות את הריפודים.

תמיד קיימת האופציה לקחת את הרכב לחברה שמתמחה בניקוי ריפודים באופן ספציפי. מדובר בחברה שמתמחה בניקוי ספות, שטיחים וכדומה, ובין היתר היא מתמחה גם בניקוי ריפודים לרכב. צריך לוודא שהחברה יודעת כיצד לנקות את הריפוד על ידי אבחון נכון שלו.

וכן תמיד קיימת אופציה לקחת את הרכב לכל מקום בו מנקים מכוניות ולבקש שינקו גם את הריפוד. צריך להדגיש, לא בכל מקום יודעים כיצד לעשות את זה, וסביר להניח שזה יהיה ניקוי שטחי ביחס למה שחברות אשר מתמחות בניקוי ריפודים יכולות לספק לנו. לכן מוטב, אם אנחנו פונים לחברה חיצונית, לקחת את הרכב לחברה שמתמחה בניקוי ריפודים באופן כללי.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ