כולנו יודעים כי בבתי מלון מקפידים על פי רוב לחפות את חדרי האירוח בשטיחים. מדובר בהחלט בפינוק ייחודי. השטיח מעניק לחדר תחושה יוקרתית אך גם מזמינה, חמימה ומלטפת. השטיח משדרג את השהות במקום ומעניק הרבה רוגע ושלווה. אז בעוד שכאשר אנחנו שוהים בבית מלון אנחנו לא ממש מוטרדים מהניקיון של השטיח ואנחנו יודעים כי צוות הניקיון הוא זה שיעשה את זה, הרי שכאשר מדובר בשטיח הביתי שלנו, שם אנחנו אמורים להיות משועבדים אליו ולדאוג כל הזמן כי הוא יהיה מטופח, נקי, נעים ומזמין.

ניקוי שטיחים – אפשר לבד?

אז כאשר אנחנו קונים שטיח חדש, אנחנו חייבים בראש ובראשונה לזכור שאנחנו צריכים לשאוב ממנו את האבק על בסיס קבוע ויומיומי.

כאשר השטיח צובר אבק ואנחנו לא משחררים אותו, מהווה הדבר מפגע בריאותי של ממש. קרדית אבק הבית נוטה להתפתח בתוך השטיחים הללו ואם יש לנו בבית אנשים רגישים או אלרגיים לקרדית האבק, הרי שהם עשויים לסבול מאוד בעקבות השטיח.

גם עבור אנשים שאין להם כל רגישות, לגמרי לא בריא לשהות ולחיות עם יותר מידי חלקיקי אבק באוויר. מסיבה זו, יש להקפיד הקפדה יתירה על שאיבת האבק.

כתמים שנוצרים על גבי השטיח, דורשים גם כן טיפול מהיר. ככל שאנחנו נאתר את הכתם ונטפל בו כמה שיותר מהר, כך הוא ייעלם בקלות רבה יותר. כתם שנשאר על גבי השטיח לאורך זמן, מתחיל עם הזמן לגלות עמידות, הוא חודר עמוק אל בין סיבי השטיח ואחר כך הרבה יותר מסובך להיפטר ממנו.

איך מנקים כתמים בשטיח?

ניקוי שטיחים ברמת גן

אז כאן תלוי כמובן בסוג הכתם. אם מדובר בכתם שטחי, ניתן בקלות להתגבר עליו באמצעות מברשת עם מעט מים. אך כאשרמדובר בכתמים שומניים או בכתמי דיו וכדומה, או אז לא תמיד נוכל למצוא את הדרך להיפטר מהם באמצעים ביתיים.

גם אם נשפשף את הכתמים הללו עם מיטב החומרים ונשקיע את כל הכוחות שלנו בעניין, עשויים הכתמים הללו לחדור עמוק יותר ולגלות עקשנות רבה יותר.

נעזרים באנשי מקצוע

אז נכון שאנחנו לא יכולים לשלוח כל יום את השטיח לניקוי. אך בהחלט מומלץ להזמין מידי פעם את השירות של חברת הניקיון אשר מציעה את הטיפול המקצועי בשטיחים. בעזרת המומחים נוכל בהחלט להגיע למצב של ניקיון יסודי ואיכותי של השטיח.

חברת ניקיון שטיחים, מצוידת על פי רוב בכל מה שצריך לצורך ביצוע הניקיון. היא מכירה את כל סוגי השטיחים והיא יודעת מה טוב לאיזה סוג של שטיח וכיצד יש לטפל בכל כתם.

בעזרת הציוד הייחודי כמו גם חומרי הניקוי המיוחדים אשר אלו חוברים יחד לידע המקצועי והניסיון שלהם בתחום, ניתן לחדש לגמרי את השטיח והוא יחזור להיות חדש ורענן.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ