גרים בנס ציונה וזקוקים לשירותי ניקוי שטיחים? אתם לא לבד. שטיח הוא פריט עיצובי עמוס ביתרונות, אבל כזה שעלול לצבור כתמים ונזקים בקלות: חשבו למשל על יין שנשפך, בקבוק שמן פתוח שנפל על השטיח, כלב שעשה את צרכיו דווקא במקום הכי לא מתאים וכן הלאה.

על רקע הקושי לנקות את השטיח באופן עצמאי, ברוב המקרים נדרשת חברה מקצועית שתיקח את המושכות. זה בדיוק מה שאנחנו בחברת קרפט קלין שירותי ניקיון בע"מ (Carpet Clean) מציעים עבורכם כבר יותר מ-20 שנה, בפריסה ארצית רחבה.

איך מתבצע ניקוי שטיחים מקצועי?

ניקוי שטיח בנס ציונה

ניקוי שטיחים עשוי להתבצע באופנים שונים, הנקבעים על פי סוג השטיח והחומר ממנו הוא עשוי, הנזק שנגרם לו (ניקוי שטיחים לאחר הצפה נחשב למשל למורכב יותר), גודל השטיח ומשתנים נוספים הנכנסים לתוך המשוואה.  

עם זאת, אפשר להצביע על ארבעה שלבים עיקריים המרכיבים את התהליך:

  • ניקוי השטיח – בקרפט קלין הניקוי נעשה באמצעות חומרים טבעיים לחלוטין, בעלי יעילות גבוהה וללא רעילות שעלולה לפגוע באדם, בסביבה או בשטיח. זאת לצד טכנולוגיות מתקדמות ושיטות חדישות
  • שטיפה
  • ייבוש – ייבוש מלא של השטיח אורך כ-8-6 שעות
  • ניקוי נוסף

ביצוע התהליך על פי הספר, באמצעות מיטב החומרים והשיטות, יאפשר לכם ליהנות מאחוזי הצלחה מקסימליים (100%) בניקוי השטיח. גם כאשר נראה שהכתם עמוק או שהשטיח נפגע בצורה משמעותית, נוכל לספק לכם במהרה שטיח שהוא כמו חדש.

מתי תקבלו את השטיח הנקי?

אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שלקוח שמוסר את השטיח שלו לניקוי יצפה בוודאי לקבל אותו, כשהוא כמו חדש, בהקדם האפשרי. יש חברות אצלן תהליך הניקוי עשוי להימשך ימים ספורים, אם לא יותר, מה שגורם לתסכול רב ללקוח ומונע ממנו את האפשרות לחזור במהרה לשגרה.

בקרפט קלין, לעומת זאת, אנחנו מקפידים לנקות את השטח במהירות וביעילות. ברוב המקרים הניקיון ייעשה עוד באותו היום ועד לפרק זמן של כעשר שעות, כולל הזמן הדרוש לייבוש המלא של השטיח.

אחד היתרונות המרכזיים של קרפט קלין הוא שהשירות ניתן עד הבית, בפריסה גיאוגרפית רחבה – לרבות כמובן בנס ציונה ובסביבתה.

 כך תזמינו את השירות

מרגע ההבנה שלכם שנגרם נזק לשטיח, או אפילו במסגרת הניקיון התקופתי שכדאי לבצע לכל שטיח באשר הוא, כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר. 

תוכלו לעשות זאת בטלפון 072-3302007 או בעמוד יצירת הקשר באתר. אנחנו נחזור אליכם במהרה עם כל הפרטים והמידע.

עלות השירות

ניקיון שטיחים דרך Carpet Clean מוצע תמורת סכום סביר במיוחד, המתחיל מ-135 ש"ח למטר מרובע. אנחנו נספק לכם הצעת מחיר מדויקת, שתהיה הוגנת ואטרקטיבית.

יש להדגיש שמחיר הניקוי הסופי נקבע על פי גודלו (כלומר מחיר לכל מ"ר), ומשתנה בהתאם לצורת הניקוי (מכונה או עבודת יד), חומר הגלם ממנו עשוי השטיח, גודל השטיח וכן הלאה. 

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ