כשאנחנו חושבים על ספות עור, בדרך כלל אנחנו נוטים לדמיין ספות מפוארות, איכותיות, עור יוקרתי, לא עור סינתטי, לא דמוי עור, אלא עור אמיתי לגמרי, ברמה הכי טובה שיש. בדרך כלל אנחנו נמצאים ספות כאלה בבתים יוקרתיים או במשרדים ומקומות עבודה כאלה. לא נתפלא אם נראה ספות עור במשרדים של עורכי דין, רואי חשבון, רופאים, אנשי עסקים וכדומה.

אם אנחנו לוקחים את הרעיון של ניקוי ספות עור ומנסים לחבר אותו למשמעות של ספת עור בהקשר הרחב שלה, הרי שאנחנו יכולים להבין שלא מדובר פה רק על עניין של ניקיון לצורך ניקיון, או ניקיון לצורך זה שיהיה לנו נעים ונחמד לשבת על הספה אלא יש פה עניין של מעבר, עניין של מיתוג, עניין של פרסום.

כשלקוח מגיע אלינו למשרד, אנחנו רוצים לגרום להרגיש כמו בבית, אנחנו רוצים לגרום לו להרגיש הכי טוב שאפשר. לשם כך, בין היתר, אנחנו הצבנו ספת עור יוקרתית במשרד שלנו.  מעבר לכך שרצינו לגרום לכל מי שנכנס אלינו להרגיש שהוא נמצא במשרד יוקרתי ומקום איכותי, חשוב לנו שכל מי שמתיישב אצלנו לפגישה או לשיחה, אכן מרגיש זאת, אכן חווה את זה. יש כאן מסר שאנחנו רוצים להעביר לו, ככה הוא ידע שהוא נמצא בידיים טובות, ידיים בטוחות, מקום שמייחס לו חשיבות רבה בתור לקוח.

לכן אנחנו נדאג שהספה שלנו תהיה נקייה בכל שלב, אנחנו לא יכולים להשאיר את הספה מלוכלכת, אנחנו לא יכולים שלא לנקות אותה על בסיס קבוע, בין אם זה מאבק ובין אם זה מכתמים שונים. אף לקוח לא רוצה להיכנס למשרד ולגלות שהוא יושב על ספה מלאה בכתמים, אף אחד לא רוצה לגלות שהמשרד היוקרתי מציע לו ספה מלוכלכת לשבת עליה. זה לא רק עניין של נוחות אלא זה עניין של מיתוג, זה השם שלנו.

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור – מה אנחנו יכולים לעשות בשביל לפתור את זה

אנחנו צריכים לעשות שני דברים. ראשית, עלינו להיות ערים לכל כתם ולכל גרם לכלוך שיש על הספה. אנחנו לא יכולים להתייחס אליה כמובן מאליה. נכון שלא מדובר ברצפה, נכון שלא מדובר בחלונות או תמונות, ועדיין מדובר במשהו שהוא מרכזי וחשוב, עומד בבסיסו של החדר.

שנית, בכל פעם כשאנחנו מגלים כתם, בכל פעם כשאנחנו מגלים לכלוך כזה או אחר, עלינו להקפיד ולנקות אותו. בין אם זה אומר להזמין חברת ניקוי ספות שמתמחה בכל מה שקשור לניקוי ספות עור ובין אם זה אומר לנקות בעצמנו על פי ההוראות ובהתאם למה שנדרש. חשוב שנעשה זאת על בסיס קבוע, נשקיע בכך את הזמן ואת העלויות הנדרשות.

צריך לציין, אם נקפיד לעשות את זה בצורה נכונה ולאורך זמן, הרי שאנחנו גם נספק ללקוחות שלנו ספות נעימות ונקיות לשבת עליהן, וגם אנחנו נשמור על איכות הספה, היא לא תיהרס ונוכל לעשות בה שימוש במשך תקופה ארוכה.

ניקוי ספות עור – מה לגבי ניקוי ספות בבית?

אומנם הבית שלנו איננו מהווה מקור הכנסה (בדרך כלל), אך אם קנינו ספת עור יוקרתית, אנחנו לא נרצה, סביר להניח, להפקיר אותה. אנחנו נרצה לשמור עליה נקייה, ללא לכלוך, ללא כתמים, ללא שום דבר שעלול לגרום אי נוחות בעין ובכלל.

לכן חשוב מאוד לנקות את הספה באופן קבוע, על פי ההוראות, בעצמנו או בעזרת אנשי מקצוע, וכך נוכל ליהנות מספה נקייה, וכך יהיה נעים לשבת עליה וכן היא תשתלב בצורה יפה בעיצוב של הבית.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ