הרבה פעמים אנחנו שואלים את עצמנו, האם אנחנו יכולים לחסוך בעלויות אם במקום להזמין איש מקצוע, פשוט נעשה את העבודה בעצמנו. אנחנו יכולים לראות את זה כשמדובר על עבודות מסוימות בבית, אנחנו יכולים לראות את זה כשמדובר על עבודות מסוימת שקשורות לרכב, וכן אנחנו יכולים לראות את בשירותים שונים שאנחנו יכולים במקום להזמין מאנשי מקצוע, לבצע בעצמנו.

אחת הדוגמאות הטובות לכך זה ניקוי שטיחים. אנחנו יכולים למצוא חברות רבות שמתמחות בניקוי שטיחים בנתניה, חיפה, הרצליה, תל אביב ומקומות אחרים. מן הסתם, כל חברה מציעה קטלוג שירותים מגוון אשר אנחנו יכולים להזמין ממנה, מתוך כוונה שבעזרת הצוות אשר עובד בחברה וכל המכשור והציוד שעומד לרשותם, הם ידאגו שהשטיח שלנו יהיה נקי ומצוחצח.

אומנם מדובר בשירות מקצועי, איכותי, שירות שיכול לאפשר לנו ליהנות משטיח נקי ומבריק כמו חדש, אך מנגד, מדובר בהוצאה כספית מצד אחד, וטרחה מצד שני, בין אם השירות ניתן אצלנו בבית ובין אם הוא ניתן במפעל או בחנות החברה. לכן אנחנו שואלים את עצמנו, האם משתלם לנו לפנות אל ניקוי שטיחים בנתניה או שמא עדיף לנו לבצע את הפעולה בעצמנו.

כאן המקום להדגיש, לא בכל מקרה אנחנו ממהרים לקחת את השטיח לחברה. הרי יש מקרים שאנחנו יכולים לקחת שואב אבק או מטאטא ולנקות את השטיח בעצמנו. הרי אם מדובר על ניקיון שוטף, סביר להניח שאנחנו נעשה את זה בעצמנו, אנחנו לא נזמין בכל פעם חברה שתבצע זאת עבורנו. בחלק הבא נסביר מתי כן ניקח את השטיח לחברת ניקוי ולאחר מכן נסביר בקצרה, למה זה הפתרון הטוב ביותר עבורנו.

לפרטים על ניקוי שטיחים עד הבית לחצו כאן>>>

ניקוי שטיחים בנתניה – מתי נפנה אל חברת ניקוי שטיחים

אפשר לחלק את התשובה לכמה חלקים: ראשית, אנחנו ניקח את השטיח לחברה מקצועית, כאשר רמת הלכלוך בו תהיה כזו שאנחנו לא נוכל לטפל בה לבד. זה נכון לגבי הצטברות של אבק, הצטברות של לכלוך, כתמים או כל דבר אחר.

שנית, כשמדובר על שטיחים יוקרתיים, איכותיים, שטיחים שעלו לנו כסף רב ואנחנו לא רוצים שהם ייהרסו. ייתכן ואנחנו לא נהרוס אותם עם זה שננקה את השטיח בעצמנו, אך עצם זה שאנחנו לא נשלח את השטיח לניקוי, עלול לגרום לנזק משמעותי לשטיח.

שלישית, כאשר מדובר על כתמים משמעותיים שאי אפשר להסיר בשום צורה שהיא. מדובר על כתמי שומן, כתמי מזון, שתן, צואה או כל כתם אחר שאי אפשר להסיר מבלי להשתמש במכשור רציני ומשמעותי.

ארבע, כאשר השטיח עבר "טראומה". למשל, אחרי שיפוץ הבית, אחרי הצפה או אחרי כל דבר בסדר גודל דומה. אז עדיף לנו לקחת את השטיח לתיקון וניקוי בחברה מקצועית.

ניקוי שטיחים בנתניה

ניקוי שטיחים בנתניה – למה זה הפתרון הטוב ביותר עבורנו

גם כאן אפשר לחלק את התשובה לכמה רבדים. הרובד הראשון מתייחס לחוסר היכולת שלנו. יש דברים שחברה מקצועית יכולה לעשות ואנחנו לא, בגלל שלנו אין את המכשור הנדרש לכך.

הרובד השני מתייחס לחוסר הידיעה. אנחנו לא יודעים כיצד לנקות שטיחים ברמה ובצורה שחברה מקצועית יודעת לעשות. לנו אין את הידע ואין לנו את הניסיון בתחום.

הרובד השלישי מתייחס למה שאנחנו רוצים להשיג. בסופו של דבר, המטרה שלנו היא לא רק ליהנות משטיח נקי אלא גם משטיח שאנחנו יכולים להשתמש בו בצורה סדירה בעתיד. לשם כך, אנחנו צריכים לעבוד עם צוות שמתמחה בניקוי שטיחים וכן בחידוש שלהם בצורה נכונה בהתאם לסוג הבד והחומר.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ