השטיח שלכם התמלא באבק, כך שאתם מתקשים לזהות אותו? נשפך יין או שמן על השטיח? אתם לא לבד. תחזוקת שטיח עשויה להיות עסק מסובך על רקע פוטנציאל הלכלוך הגבוה שלו והעובדה שחלק גדול מהכתמים נחשבים למורכבים לניקוי. כשלא יודעים כיצד לגשת למלאכה, עלולים להנציח את הכתם ולגרום נזק מהותי לשטיח.

אם אתם מתגוררים בראשון לציון, זה בדיוק הרגע להזמין חברה המספקת שירותי ניקוי מקצועיים. החדשות הטובות? הגעתם למקום הנכון!

קצת על תהליך ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים דרך קרפט קלין שירותי ניקיון בע"מ (Carpet Clean) נעשה בפריסה ארצית, עם אפשרות לניקיון עד בית הלקוח. הצוות מגיע מוכן עם כל המכונות והחומרים, בתיאום מראש מול הלקוח כמובן. מהלקוח לא נדרשת היערכות מיוחדת לקראת הביקור.

תהליך ניקוי שטיחים מקצועי מבוסס על ארבעה שלבים עיקריים, אשר רק ביצוע של כל אחד מהם על הצד הטוב ביותר יאפשר ניקיון יעיל ותוצאות מיטביות:

  •   ניקוי
  •   שטיפה
  •   ייבוש
  •   ניקוי נוסף

ניקוי שטיחים דרך קרפט קלין נעשה באמצעות חומרים טבעיים בלבד וטכנולוגיות חדישות, בהן מערכת לבקרת איכות ISO 9002. עובדה זו ממקסמת את אחוזי ההצלחה של ניקוי השטיח ומונעת מצב בו ייגרם נזק לשטיחים, לאדם או לסביבה.

מתי תקבלו את השטיח בחזרה?

השאיפה שלכם תהיה מטבע הדברים לקבל את השטיח נקי, וכמו חדש, בהקדם האפשרי. בדרך זו תוכלו לתת לו להמשיך למלא את התפקיד שלו כאחד הפריטים השימושיים ביותר בבית וכחלק מרכזי מאוד בעיצוב שלו.

שירות ניקוי שטיחים בראשון לציון דרך Carpet Clean מציע עבורכם את זה בדיוק. השירות מהיר וניתן ברוב המקרים מהיום להיום, תוך עד עשר שעות בלבד: כולל פרק הזמן בין כ-8-6 הדרוש לייבוש השטיח לאחר הניקוי.

איך מזמינים את השירות?

אם זיהיתם כתם או מפגע אחר בשטיח שלכם, זכרו שחשוב מאוד לטפל בבעיה בהקדם האפשרי. ההמלצה הברורה לכן היא ליצור קשר עם חברה מקצועית המספקת שירותי ניקוי שטיחים – בראשון לציון, במקרה הזה – ולהזמין את שירותיה.

נקודת ההתחלה שלכם היא פנייה אלינו, אותה תוכלו לעשות בטלפון 072-3302007 או באמצעות עמוד יצירת הקשר באתר. אנחנו נעניק לכם את הייעוץ הראשוני החשוב כל כך ונתאם איתכם מועד לניקוי השטיח, אשר זמן קצר לאחריו כבר תהיו עם שטיח משודרג ונקי ללא רבב.

ניקוי שטיחים בראשון לציון

עלות השירות

לכל שטיח יש חוקים משלו מבחינת עלות הניקוי שלו, כאשר פרמטרים דוגמת גודל השטיח וסוגו, מאפייני הכתמים, צורת הניקיון (מכונה, ידני) ואחרים עשויים להשפיע על המחיר. המחיר נקבע פר מ"ר, כאשר על שטיחים מקיר לקיר או על שטיחים גדולים במיוחד תיתכן תוספת תשלום.

בוודאי תשמחו לשמוע שדרך קרפט קלין אתם צפויים לשלם סכומים הוגנים במיוחד. עלות ניקוי שטיחים מתחילה מ-135 ש"ח בלבד למטר מרובע, מחיר אטרקטיבי לכל הדעות.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ