אחת הספות הכי פופולאריות בקרב ישראלים, הן לשימוש בית והן לשימוש עסקי, הן ספות בד. זה נובע מסיבות רבות, החל מהסיבה שמדובר בספות שמגיעות בשלל עיצובים מרשימים ויפים וכלה בעובדה שבמזג האוויר הישראלי, נכון יותר להשתמש בספת בד ולא בספות אחרות, שהן פחות נעימות לשימוש.

אך ספות בד, לצערנו, צוברות הרבה מאוד לכלוך במהלך הזמן. הכוונה לאבק, גרגרי חול וסוגי לכלוך אחרים, וכן לכתמים שנוצרים בין אם זה כתמי מזון, שתייה, שתן, קיא וכדומה. כל מי שיש לו בבית חיות מחמד או ילדים קטנים יודע למה במה מדובר, ולמעשה בכל מקום בו יש ספת בד קיימת סכנה שהדבר יקרה, בין אם בכוונה ובוודאי בטעות.

על מנת להתמודד עם מצבים כאלה צריך לדעת כיצד להתמודד איתם, במילים אחרות צריך לדעת כיצד מנקים את הספה בצורה אפקטיבית ונכונה. אנחנו יכולים לעשות את זה בעצמנו באמצעות תכשירים שונים ואנחנו יכולים להיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בכך ויודעים כיצד לנקות ספות בד מלכלוך מסוגים שונים. אותם צוותים מקצועיים ישתמשו לצורך כך במכונות וציוד שיאפשר להם לנקות את הספה בצורה כזו, שלא יישאר שום כתם ולא יישאר שום לכלוך, כך שהספה תחזור להיות מבריקה במצבה הנוכחי.

אנחנו במאמר זה נציג לכם כמה טיפים בסיסיים שיכולים לעזור בניקוי ספות בד וכן יעזור לכם לדעת האם החברה שהזמנתם לנקות עבורכם את הספה, עושה זאת בצורה נכונה. צריך להדגיש, שטיפים אלו יכולים לעזור לכם גם במקרים אחרים, למשל כשתרצו לנקות ספות מסוגים אחרים, שטיחים או מוצרי טקסטיל אחרים.

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד – כיצד לנקות את הספה שלכם בצורה נכונה

ראשית, יש לבדוק מה הן הוראות היצרן. בתווית של הספה מופיעות הוראות ניקוי ואם לא אז בחוברת המצורפת לספה.

שנית, יש לבדוק מה סוג הבד ובאילו אמצעים ניתן להשתמש בשביל לנקות אותו.

שלישית, על מנת להקל עליכם בתהליך הניקוי, רצוי מאוד גם לתחזק את הספה בצורה שוטפת, כלומר לנקות אותה כל הזמן, להקפיד על כך. בצורה כזו לא יצטבר אבק ולכלוך לחינם. כמו כן, רצוי להיעזר בצוות מקצועי כאשר מדובר על דברים מורכבים.

ארבע, כל דבר שאתם עושים, תעשו את הסוף. דוגמא טובה לכך, אם אתם מרטיבים את הספה, תרטיבו עד הסוף ותייבשו עד הסוף. רצוי להרטיב באמצעות מטלית לחה ולא באמצעים אחרים.

חמש, תבחנו את האופציה לכבס את הריפוד, בתנאי כמובן שזה אפשרי. שוב, זה כתוב בהוראות היצרן.

שש, תבצעו חיטוי באמצעות תכשירים מתאימים ואל תדלגו על השלב הזה. זה לא נכון רק להרטיב ולייבש את הספה. אם אתם רוצים להיפטר מחיידקים יש לחטא את הספה, לשם כך יש להשתמש בתכשירים מתאימים לשם כך.

שבע, תשתמשו בתכשירים עם ריח נעים. זה גם יגרום לכם הנאה לשבת על הספה וגם לשהות בחדר בו היא ממוקמת.

שמונה, תנקו את כל הספה, את כל החלקים שלה, אל תוותרו על שום חלק.

ניקוי ספות בד – טיפים כיצד לבדוק שהחברה עושה את עבודתה

מאחר ויש סיכוי רב במקרים שונים שתזמינו חברת ניקוי ספות בד ולא תנקו את הספה בעצמכם, אז חשוב לדעת כיצד לעשות את זה, חשוב לבדוק באילו כלים ואמצעים החברה משתמשת והאם הם מתאימים לספה שלכם.

יהיה נכון מצידכם להסביר להם מה בדיוק אתם מצפים לקבל, איזה שירות, מה בדיוק אתם מחפשים וכמובן שעל החברה להסביר לכם, איזה שירות היא מתכוונת לספק לכם ובעזרת אילו אמצעים היא תעשה זאת.

[kkstarratings]

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ