ניקוי שטיחים בגבעתיים

תושבי גבעתיים והסביבה מחפשים שירותי ניקוי שטיחים עד הבית? הגעתם למקום הנכון.

חברת קרפט קלין ניקוי שטיחים קיימת למעלה מ-15 שנה, בשיטה שלנו אנו אוספים את השטיח ולוקחים אותו למפעל שם המכשור והטכנולוגיה שלנו מחזירה לכם את השטיח נוצץ ומבריק עד הבית.

שטיח פריט אומניתי עיצובי

רבים הם התושבים בגבעתיים הרוצים לרהט את ביתם בסטייל יוקרתי ועשיר. אחד הפריטים שתורמים בצורה משמעותי  לעיצוב יוקרתי של הבית זהו השטיח. השטיח מעניק תחושה ביתית מחבקת וחמימה ומשדרגת את הבית מכל הבחינות.

ניקוי שטיחים בגבעתיים

אך ישנה בעיה אחת אשר מרתיעה אנשים רבים מלעשות שימוש בשטיח.

הנושא של הניקיון והתחזוקה של השטיח.

בעוד שאת רצפת הבית אפשר לנקות בקלות באמצעות שטיפה עם מים, הרי שהשטיח הוא ממש בעייתי בקטע הזה ולא פעם השטיח היקר והיפה בו השקענו כל כך הרבה, מונח לו מלוכלך ומוזנח. הניקיון המקסימלי שאנחנו מסוגלים לבצע הוא לא פעם רק בעזרת מברשת לחה בתוספת חומרי ניקוי שאנחנו קונים ב'סופר'. התוצאות של ניקיון כזה? לא תמיד מושלמות.

כי מה לעשות שהשטיח צובר כתמים לא פשוטים. כתמי שומן, לכלוך שנדבק ומסרב להיפרד, נוזלים שנשפכים ולמעשה לא חסר. כאשר השטיח משמש כחיפוי לרצפה, הוא למעשה מתלכלך ממש כמו הרצפה.

הסרת כתמים לשטיח – שירות ניקוי שטיחים עד הבית בגבעתיים

לא פעם קורה ואתם מנסים להילחם בכתם שנוצר על השטיח בכל האמצעים הקיימים. חומרי ניקוי חריפים ויקרים המיועדים לניקוי שטיחים נרתמים למאבק בכתם אך מה לעשות שהכתם ממש אינו מתרשם מהמאמצים הרבים המושקעים בו. כל ההבטחות שהיצרן מבטיח לגבי חומר הניקוי, מתבררות כהבטחות שווא. הכתמים הללו לגמרי לא 'מצייתים' והשטיח נראה מוזנח ועזוב.

ניקוי שטיחים בגבעתיים – התהליך

ישנם מקרים אשר בהם אנחנו כבר נוטים להתייאש מהשטיח. נראה לנו כי הוא כבר לעולם לא ישוב להיות מה שהיה.

אך כאן בדיוק המקום לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע. אנשי מקצוע אשר ההתמחות שלהם היא טיפול בשטיחים. ניקוי שטיחים כמו גם חידוש שטיחים. אלו עשויים בהחלט לתת את המענה המדויק והמושלם לכל מה שקשור לתחזוקה של השטיח.

לא פעם מקבלים הלקוחות המופתעים את השטיח המחודש או הנקי והם ממש לא מאמינים כי מדובר באותו מוצר שהם שלחו.

ניקוי שטיחים בגבעתיים בעזרת קרפט קלין – המומחים מטפלים לכם בשטיח

אנשי מקצוע העוסקים בתחום של ניקוי שטיחים מציעים שירות מקצועי המתבסס על ניסיון בעבודה עם כל סוגי השטיחים על כל המשתמע מכך. זה כולל טיפול בצבעים שדהו עם הזמן כאשר באמצעות מכשור מיוחד הם מסוגלים לשחזר את הצבע שדהה ולצבוע אותו מחדש. הם מחברים מחדש את הפרנזים שנשרו עם הזמן וכמובן מנקים את השטיח היטב עד שהוא חוזר להיות ממש כמו חדש.

ברור שעל מנת שתוצאות הניקוי אכן תהיינה מושלמות, יש לפנות אל אנשי מקצוע מומחים אשר יש להם ניסיון בתחום של ניקוי שטיחים והם מכירים את הסוגים השונים של השטיחים, הם יודעים להבדיל ביניהם וכמובן מיטיבים להתאים את הטיפול הנכון בהתאם לסוג השטיח, בהתאם לחומרים אשר מהם הוא מיוצר כאשר המטרה היא לחדש את השטיח בלי לפגוע בו או לגרום לו נזק.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ