על פניו, אין רהיט בבית, לא מיטה, לא ספות, לא שולחן אפילו לא ארונות, שיכולים לספוג כל כך הרבה לכלוך וכתמים כמו שטיחים. זה אולי נשמע מוזר, שכן שולחן אוכל סופג מדי יום לכלוך מסוג מסוים, כתמים ואבק, אך אין רהיט שסופג יותר לכלוך משטיח, בוודאי אם מדובר בשטיח ביתי, כזה שממוקם בסלון או באחד מחדרי הבית.

זו הסיבה שאנשים בוחרים להיעזר בחברת ניקוי שטיחים בהרצליה או בכל מקום אחר ,בשביל להתמודד עם הכתמים והלכלוך ולא מסתפקים בלנקות אותם בעצמם. מאחר ומדובר על הצטברות של כתמים ולכלוך, מדובר על הצטברות של אבק וגרגרי חול, שלא נדבר על זה, שמדובר בסופו של דבר על תהליך שיכול לגרום להרס של השטיח לאורך זמן. לכן צריך להשתמש בגורם מקצועי שידע לנקות אותו.

לפני שאנחנו נסביר מה בדיוק השטיח שלנו צובר וכיצד אפשר לטפל בזה, עלינו להבין תחילה נקודה אחרת, משמעותית והיא, למה בכלל השטיח בבית או בעסק מתמודדים עם כל כך הרבה כתמים ולכלוך מסוגים שונים. הרי יש סיבה למה השטיח שלנו צובר יותר לכלוך ואבק מאשר פריטי ריהוט אחרים לבית או לעסק.

ניקוי שטיחים בהרצליה – מדוע השטיח שלנו סופג הכל

התשובה גלומה בשאלה, השטיח שלנו סופג הכל ומכל הכיוונים. להבדיל מפריטי ריהוט אחרים, אזי שהשטיח שלנו סופג גם את הלכלוך שאנחנו "מייבאים" מבחוץ, בין אם זה גרגרי חול, בוץ ולכלוך אחר שמצטבר בסוליות הנעליים שלנו, כמו כן הוא סופג אבק שנכנס מהחלונות, הוא סופג לכלוך אשר מיוצר בתוך הבית, בין אם זה על ידי חיות מחמד שאנחנו מחזיקים (שערות הן דוגמא טובה, אך יש כמובן גם שתן וצואה), ילדים וגורמים אחרים. מעבר לכל זה אנחנו צריכים לזכור, את שולחן האוכל אנחנו מנקים כמעט מדי יום, כנ"ל רהיטים אחרים, את השטיח אנחנו לא נוהגים לנקות באופן יסודי כל יום, אז הלכלוך מצטבר.

בין היתר, אנחנו יכולים למצוא עליו, כאמור, גרגרי חול ואבק, כתמי מזון, כתמי שתן וצואה, כתמי שומן, רטיבות, ובמקרים קיצוניים גם עובש ופטריות. כל אחד מהדברים הנ"ל יכול להשפיע על איכות השטיח, על העיצוב שלו וכן על הבריאות שלנו.

ניקוי שטיחים בהרצליה

ניקוי שטיחים בהרצליה – כיצד מטפלים בשטיח מלוכלך

כאמור, אנחנו יכולים להשתמש בחברת ניקוי שטיחים בהרצליה או בכל מקום אחר, אנחנו יכולים גם לבצע תהליך יסודי של ניקוי באופן עצמי. מה שחשוב הוא, לדעת בדיוק כיצד לטפל בשטיח, בהתאם לסוג השטיח, בהתאם לבד של השטיח וכן בהתאם לסוג הלכלוך, הכתם או שאר הדברים שמופיעים עליו.

תהליך של ניקוי שטיחים יתבצע בעזרת אמצעים שונים, בין אם זה אמצעים יבשים ובין אם זה אמצעים רטובים. אנחנו יכולים לטאטא את השטיח, לשאוב ממנו את האבק, לשטוף ולקרצף אותו ועוד. כל אחד מהפעולות הנ"ל, חייבות להתבצע באופן סדיר, עקבי ומן הסתם, בהתאם לצרכים שלנו. אנחנו לא יכולים להשתמש בשטיח מבלי לדעת איזו השפעה יש לתהליך על החומר ועל איכות השטיח.

חשוב להדגיש, תהליך הניקוי לא יכול להתבצע מבלי שאנחנו שומרים על כך שהדברים לא יחזרו שנית. מן הסתם, לא כל דבר אנחנו יכולים לעשות, למשל, אנחנו לא יכולים לדאוג שהוא לא יצבור אבק, מדובר בעניין טבעי לחלוטין, מצד שני, אנחנו כן יכולים להפחית באופן משמעותי את כל מה שקשור ללכלוך של השטיח בצורות שונות, כך אנחנו נוכל להמשיך וליהנות ממנו.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ