בהרבה מאוד מקומות אנחנו מוצאים את השטיח המחפה על גבי הקרקע. אם זה בבתים פרטיים ואם זה במשרדים. אך כולנו יודעים כי ברגע שרכשנו שטיח, אנחנו למעשה משעבדים את עצמנו לניקיון ולתחזוקה של השטיח. כי שטיח מחליף למעשה את הרצפה ובמקום שהרצפה תתלכלך, השטיח סופג את הכול.

מדובר באבק המצטבר באופן טבעי על גבי השטיח, מדובר גם בכתמים אשר נוצרים בעקבות נוזלים שנשפכים, מים שמטפטפים ועוד.

איך מתמודדים עם ניקוי השטיח?

ניקוי שטיחים במודיעין

אז אם גם אתם נהנים משטיח מקיר לקיר או סתם כך משטיח נחמד המונח לו במרכז הסלון או חדר השינה, אתם בוודאי מודעים לכך כי עליכם לשאוב באופן עקבי וקבוע את האבק. מדובר בפעולה יומיומית שהיא ממש הכרחית על מנת שהאבק לא יהווה סיכון בריאותי לדיירים בבית.

אך מלבד שאיבת האבק שזהו למשעה סוג של 'ניקוי יבש' יש צורך לנקות את השטיח לעומק. בדיוק כמו שאנחנו דואגים לניקיון של הרצפה, ממש כך אנחנו גם חייבים לטפל בניקוי של השטיח.

אז לשם כך יש לנו על מדפי ה'סופר' שורה ארוכה של תכשירים שונים אשר אלו מציעים מענה לטיפול בשטיחים. אך האם חומרי הניקוי הללו אכן מצליחים להוכיח את עצמם בשטח (בשטיח…)? האם השטיח אכן נראה נקי והכתמים שהצטברו נעלמו?

חומרי ניקוי מאכזבים

כאן חשוב לדעת כי לא פעם חומרי הניקוי שאנחנו קונים לבד, לא תמיד מוכיחים את עצמם. כאשר אנחנו משפשפים את הכתם בדיוק כפי שנאמר לנו בהוראות היצרן, אנחנו מגלים כי הכתם לא רק שהוא אינו נעלם אלא שהוא חודר עמוק יותר אל תוך השטיח והוא מתקבע לו היטב בין הסיבים.

חומרי הניקוי הללו אינם זולים כלל וכלל ובמקרים רבים הם גם מתבררים כלא יעילים.

פונים אל אנשי מקצוע

בדיוק מסיבה זו חשוב מאוד לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע אשר אלו ייטיבו להעניק את הטיפול הנכון בשטיח.

ישנם כאלה אשר יעדיפו כי הפעולה תתבצע אצלם בבית, במיוחד במקרים אשר בהם מדובר בשטיח שהוא מקיר לקיר.

מנגד יש את השטיחים שהם לא כל כך כבדים ואותם אפשר בהחלט לנקות בבית העסק המציע את השירות של ניקוי שטיחים.

ציוד וידע מקצועי

חשוב לדעת כי אנשי מקצוע אשר מציעים את השירות של ניקוי שטיחים, הם על פי רוב אנשים מומחים שכבר צברו ניסיון בתחום של ניקוי שטיחים. הם בקיאים בכל מה שקשור לשטיחים, הם מכירים את הסוגים השונים הקיימים והם מציעים מענה הן מבחינת הציוד הייחודי שברשותם והן מבחינת חומרי הניקוי המיוחדים. כאשר כל אלו חוברים יחד לניסיון ולמומחיות, הרי שבהחלט אפשר לקוות כי השטיח יחזור להיות ולהיראות ממש כמו חדש.

אז שימו לב כי אתם פונים אל הכתובת הנכונה, על מנת שלא תתאכזבו.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ