מתגוררים ברמלה, ומחפשים אחר חברה שתנקה לכם את השטיחים בבית או בעסק? הגעתם למקום הנכון! אתם יכולים להפסיק את החיפושים שלכם, כי אצלנו תקבלו את השירות הכי מקצועי שיש. אנו מספקים שירותי ניקוי שטיחים ברמלה כבר למעלה מ-20 שנה, כך שיש לכם על מי לסמוך בנושא. אנו מתחייבים לכל לקוח להגיע ל-100% הצלחה בכל מה שקשור לניקוי השטיח. 

אתם מרגישים כי השטיח איבד מהברק שלנו? אין שום בעיה, אנו כבר בדרך אליכם על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. אחרי שאנו נסיים לנקות את השטיח, אתם תוכלו לחשוב כי מדובר על שטיח חדש לחלוטין. אף אחד לא יתאר לעצמו כי השטיח הזה הוא השטיח הישן שהיה אצלכם לפני כן.

איזה שירותים אנו מספקים ברמלה?

המטרה שלנו היא שכל לקוח שצריך ניקוי שטיחים ברמלה – ידע כי אצלנו הוא יוכל לקבל את כל השירותים הדרושים לו. אנו יודעים לנקות את כל סוגי השטיחים, לא משנה אם מדובר על שטיחים פשוטים או שטיחים יוקרתיים.

אילו שירותים תוכלו לקבל אצלנו? שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר, ניקוי שטיח אפגני, ניקוי שטיח פרסי, ניקוי שטיחים ניידים ועוד. בנוסף לניקוי שטיחים, אנו מספקים גם שירות של ניקוי ספות – כך שתוכלו לחדש את הסלון שלכם לחלוטין. אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שדרוש לכם כדי לדעת שאתם בידיים הכי טובות שיש.

קצת על תהליך ניקוי שטיחים ברמלה

תיאום מראש

אנו דואגים לתאם עם כל לקוח את ההגעה שלנו מראש. אנו משתדלים כי הזמן שבו נגיע ללקוח יהיה הזמן שהכי מתאים לו. אתם תהיו אלה שאמורים לאשר את מועד ההגעה שלנו אליכם. לאחר מכן נוכל להתקדם לשלבים הבאים.

אבחון מצב השטיח

לפני שאנו מספקים ניקוי שטיחים ברמלה, אנו בוחנים את המצב של השטיח. הצוות המיומן שלנו סורק את המצב של השטיח, וכמובן מבין כיצד ניתן לנקות אותו. האינטרס שלנו הוא שכל לקוח יוכל לצאת מרוצה בסופו של יום.

ניקוי מקצועי של השטיח

הצוות שלנו יגיע אליכם עם הציוד המתקדם ביותר על מנת לנקות את השטיח. הניקוי עצמו מתבסס על 4 שלבים עיקריים: שלב הניקוי, שלב השטיפה, שלב הייבוש ושלב הניקוי הסופי.

למה לבצע ניקוי שטיחים ברמלה איתנו?

כי אצלנו תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו שירות ניקוי שטיחים ברמלה באיכות ללא פשרות. הצוות שלנו הוא צוות מנוסה ומיומן, כזה שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות. אנו מלווים את הלקוחות שלנו לכל אורך הדרך, עד אשר הם מקבלים את התמורה הרצויה. ההצלחה שלנו נמדדת תמיד בהתאם לשביעות הרצון של הלקוח – וכך אנו תמיד פועלים.

מחפשים חברת ניקוי שטיחים ברמלה? אצלנו תקבלו את השירות הכי טוב שיש, אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו למספר הבא: 072-3302007

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ