טכניקות של מקצוענים שיעזרו לכם לנקות את המשרד בצורה יסודית ומהירה

על מנת לחסוך זמן ולנקות ביעילות את המשרד, מומלץ לקחת את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית וכזאת שיש לה ניסיון בתחום. צוות עובדי החברה משתמשים בטכניקות מצוינות, שיכולות לחסוך זמן וגם לבצע את הניקוי בצורה היעילה והטובה ביותר. מהן הטכניקות? המשיכו בקריאה ותוכלו לגלות בעצמכם וגם ליישם אותן בבית שלכם.

להחזיר דברים למקום

גם במשרד וגם בבית, לפני שמתחילים לנקות, חשוב לעשות סדר. הכוונה היא שמומלץ לעבור בין האזורים השונים ולהעביר פריטים וציוד שאינם שייכים למקום שלהם למקום הנכון וכמו כן חשוב גם לזרוק דברים שלא צריכים. כעת, כאשר יש סדר בחללי המשרד, אפשר להתחיל בניקיון.

להשתמש בשקיות אשפה איכותיות וחזקות

כאשר מנקים את המשרד, מצטיידים בשקיות אשפה. את השקיות לוקחים לכל מקום וזורקים לתוכן פריטים שאין בהם שימוש או זבל. כך אפשר להיפטר מפריטים שאין צורך בהם וגם לנקות את המשרד ביסודיות.

להצטייד בחומרי הניקוי המתאימים

חברת ניקיון משרדים מצוידת במגוון של חומרי ניקוי בהם, חומר לניקוי זכוכית, חומר לניקוי בדים, מנקה מברשות, חומר חיטוי ועוד. צוות עובדי החברה יודע כיצד ואיך לעבוד עם החומרים האלה. כמו כן, יש לו את הציוד המתאים. 

לנגב אבק ורק אחר כך לשאוב

יש טעות נפוצה שהיא לשאוב אבק ולאחר מכן לשטוף את הרצפה. הבעיה היא שאם עושים זאת, הרצפה תתלכלך די מהר. מה שצריך לעשות הוא לנקות את המשטחים והציוד מאבק וכך כל הלכלוך ייפול על הרצפה ולאחר מכן לבצע שאיבה יסודית ואז לשטוף את כל החללים.

לאמץ דפוס קבוע של ניקיון

כאשר מנקים, מנקים לא רק את המשטחים המלוכלכים אלא מנקים את כל המקומות במשרד. אגב, לא חייב לחכות עד שחברת הניקיון תגיע אלא אפשר לאמץ דפוס של סדר וניקיון ולנקות. 

לא מקרצפים, משתמשים בתרסיסים

על מנת שיהיה אפשר לחסוך זמן ולנקות בצורה יעילה, מומלץ דווקא להימנע מקרצוף של משטחים ולהשתמש בתרסיס לניקוי משטחים. עוברים על כל חללי המשרד ומרססים את המשטחים. לאחר מכן, חוזרים לחלל הראשון בו השתמשנו בתרסיס וניתן לראות שהחומר כבר ייספג במשטח ואז כל שצריך לעשות הוא לנגב אותו. כך אפשר לחסוך זמן רב וגם לזכות בניקיון מקסימאלי במינימום מאמץ.

לא שוכחים את הפאנלים

חברת ניקיון משרדים תעבור ביסודיות על כל החללים שיש במשרד וכמובן גם על הפאנלים. מדובר על אחד הדברים שנוטים לפספס, כאשר מתחילים בניקיונות. במסגרת עבודת הניקוי, צוות העובדים ייקח בד לח וינגב את הפאנלים משמאל לימין. מדובר על פעולה פשוטה שנמשכת פחות מדקה אבל עושה הבדל גדול ומשמעותי.

לא לוותר על שאיבת הריפודים של הספות

מסיבות הגייניות, מומלץ לנקות לפחות פעם בשבוע את הריפוד של הרהיטים. בכיסאות המתנה מרופדים וכמו כן ספות מרופדות, יש הצטברות של המון קרדיות אבק. אותן קרדיות יכולות לגרום להתפתחות של בעיות אלרגיות שונות. על כן, מומלץ לשאוב לפחות פעם בשבוע וזאת על מנת שיהיה אפשר להרחיק אותן.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ