מדוע כדאי לכם להתקשר עם חברת ניקוי שטיחים מקצועית?

יש לכם שטיח? חברת ניקוי שטיחים תוכל לעזור לכם

אם יש ברשותכם שטיח, אתם בוודאי רוצים שהוא יישמר לפרק הזמן הארוך ביותר, על אחת כמה וכמה אם שילמתם עליו סכום כספי גבוה. כפי שתבינו מייד, על מנת להפיק ממנו את המקסימום, ובה בעת לשמור על הבריאות, אתם חייבים להתקשר עם חברת ניקוי שטיחים מפעם לפעם.

שיהיה נקי ולא רק יראה כזה

האמת היא שקל מאוד לחשוב כי השטיח בבית נקי ומצוחצח, למרות שלא כך הדבר. אנשים רבים פשוט מעבירים שואב אבק על גביו פעם בשבוע וחושבים שהדבר מספיק. תוך זמן קצר הם מגלים כי השטיח מתחיל לאבד מהמראה החדש שלו ולא מבינים מדוע, כשלעיתים אף מופיעים גירודים, פריחות או אלרגיות כאשר נמצאים בקרבתו. זה נכון שרכישת שטיח היא אינה יקרה יותר מידי ולא צריכים לקחת עבורה הלוואה או משכנתא הפוכה, אך אין הדבר אומר כי לא צריך להשקיע בצרכי התחזוקה שלו ולחשוב – "מקסימום נקנה אחר בעוד שנה או שנתיים".  

התקשרות חד או דו שנתית עם חברה מקצועית בתחום ניקוי השטיחים, יכולה לשמור על בריאותכם ואף לשמור על מראה השטיח שלכם לשנים ארוכות. חברה שכזאת עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובחומרים איכותיים על מנת להוציא את כל האבק, החיידקים והעובשים שנדבקים לשטיח, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי בסיום התהליך השטיח יהיה באמת נקי ולא רק יראה ככזה.

ניקיון שאינו הורס את השטיח

ביצוע ניקיון של שטיח באופן עצמאי לא רק שאינו יעיל דיו, אלא גם עלול במקרים רבים להרוס את השטיח לגמרי. יש לקחת בחשבון כי קיימים סוגים שונים של שטיחים אשר עשויים ממגוון חומרים, כשחלק מהשטיחים רגישים מאוד לחומרים כאלו ואחרים ולפעולות שמבוצעות עליהם ועשויים להינזק באופן בלתי הפיך בכל מקרה של טעות. חברת ניקוי מקצועית לעולם לא תפגע בשטיח שלכם ותמיד תקפיד על ביצוע כל התהליכים הנדרשים עבורו לאחר זיהוי סוג החומר ממנו הוא עשוי ואבחון מצבו באופן מדוייק. 

ברוב המקרים, פעולות הניקיון מתבצעות בבית הלקוח, כאשר תוך 10 שעות במקסימום (כולל ייבוש) השטיח כבר יהיה מצוחצח וחף מכתמים. כאשר מדובר בשטיח נדיר יחסית או בכזה שנמצא במצב רעוע ביותר, אז יהיה הצורך לקחת אותו למפעל הניקוי ולהסתייע במכשור הרבה יותר מסיבי.

הדגשים החשובים בבחירת חברת ניקוי שטיחים

כשמחפשים חברת ניקוי שטיחים מקצועית, חשוב לשים לב כי נציגיה דואגים לשאול את כל השאלות המתאימות לפני ההחלטה על שיטת הניקוי המתאימה. חברה מקצועית גם תדאג לדרוש תמונות של השטיח ואף תשלח נציג מטעמה לבדוק את השטיח מקרוב. תהליכי הניקוי שלה יכללו מספר שלבים  – ניקוי, לאחריו שטיפה ובסוף ייבוש וניקוי נוסף. אלו הם ארבעת השלבים הנדרשים על מנת שהשטיח שלכם יהיה מבריק ונקי לגמרי בסיום העבודה. גם קבלת אחריות מלאה היא קריטריון המעיד על מקצועיות החברה, ואסור בשום אופן לוותר על כך.