טיפים לניקוי ריפודים

בכל בית ובעיקר בכל סלון יש לנו רהיטים עם ריפוד. אך לא רק בסלון אנחנו נהנים מהפינוק שהריפוד מעניק לנו. יש לנו את הריפוד גם ברכב ויש לנו אותו גם בבתי מלון. בכל מקום בו יש ריפוד ישנו גם האתגר להתמודד עם התחזוקה של הריפוד. לא כל כך פשוט לשלוט על הניקיון של הריפוד. הריפוד דורש הרבה מאוד על מנת שהוא אכן יגיע למצב של ניקיון אמיתי.

האמת היא כי עיקר הקושי בניקוי של הריפוד נעוץ בהגבלות שיש לנו מול הריפוד הזה. אנחנו לא יכולים לקלף את הריפוד מהספות או מהכיסאות ולהכניס למכונת הכביסה. אנחנו לא יכולים לשפוך עליו מים וחומרי ניקוי ללא חשבון ולמעשה אנחנו לא ממש יכולים לנקות כמו שצריך את הריפוד או לכל הפחות באופן סביר עד שנהיה רגועים כי הצלחנו אכן לנקות את המזרון כראוי.

אז מה אפשר בכל זאת לעשות על מנת ליהנות מריפוד שייראה וגם יהיה באמת נקי?

בדיוק לשם כך אנחנו כאן. אנחנו רוצים להעניק לכם כאן כמה וכמה טיפים לניקוי יסודי של הריפוד.

טיפ מספר 1 – חומרי ניקוי מהמזווה הביתי

ישנם כמה וכמה מוצרים הנמצאים בכל מזווה ביתי ואלו עשויים להיות יעילים מאוד לצורך ניקוי יסודי למדי של הריפוד. מדובר בחומץ רגיל, סינטטי או טבעי הנמצאים בכל בית, באבקת סודה לשתייה, בסבון כלים ועוד. כל אלו עשויים להשפיע לטובה על ניקיון הריפוד ובהחלט לחדש את המראה שלו תוך כדי הסרה ממש טובה של הכתמים שהצטברו על גבי הריפוד. גם ריחות לא נעימים יתנדפו הודות לחומרים הללו והתוצאות בהחלט עשויות להיות משביעות רצון.

טיפ מספר 2 – חומרי ניקוי לריפוד מהסופר השכונתי

ישנם חומרי ניקוי שונים ממיטב היצרנים המוכרים בשוק אשר אלו מציעים בהחלט את המענה המושלם לצורך הטיפול בריפוד. חומרי הניקוי הללו מיועדים בדיוק לצורך המטרה הזו של טיפול בריפוד ואכן אנחנו עדים לכך כי התוצאות של הניקיון באמצעות אותם החומרים הן תוצאות יעילות במיוחד.

טיפ מספר 3 – שאיבת אבק יסודית

ישנה כמובן האפשרות הרגילה של שאיבת האבק מהריפוד. אם אנחנו מקפידים על שאיבה יומיומית של האבק מהריפוד, אנחנו למעשה יכולים ליהנות מריפוד אשר יהיה מתוחזק היטב והוא ייראה וגם יהיה תמיד נקי ובוהק.

טיפ מספר 4 – פונים אל אנשי מקצוע

כל העצות הללו הן בהחלט יעילות וטובות והן מסוגלות כולן להוביל לפתרונות מעולים. אך הבעיה היא שישנם המקרים שאר בהם כבר מדובר בכתמים הרבה יותר עמוקים וגם הרבה יותר עקשנים אשר אותם קשה מאוד להסיר באמצעים אותם הזכרנו לעיל. במצבים מהסוג הזה מומלץ לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע אשר אלו יטפלו בריפוד באמצעות הכלים שברשותם, חומרי הניקוי האיכותיים כמו גם הידע המקצועי והניסיון שהם צברו בתחום.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ