מהן האפשרויות הקיימות לחידוש בדים של ספות?

אחרי שנים שאתם נוהגים לרבוץ עליה מדי ערב, לעשות מרתון סרטים או סדרות, זה אולי לא מפתיע שהספה שלכם נראית קצת עייפה. גם אם החתול שלכם השתמש במשענת של הספה כדי להשחיז את הציפורניים שלו, אינכם צריכים לדאוג, אפשר לפתור כמעט הכל באמצעות בד חדש. אם אתם רוצים לראות קצת חידוש בעיניים, והבד הישן של הספה זקוק למעט ריענון, אלו כמה מהאפשרויות שעומדות לרשותכם:

צביעת כיסוי הספה

אם נמאס לכם קצת מצבע של הצבע, או שהצבע הקיים קצת תפל ומשעמם, תמיד תוכלו לצבוע את כיסוי הספה שלכם ולשחזר את המראה החדש והיפה. כל מה שאתם צריכים הוא כיסוי לבן, צבע לבדים, אמבטיה והרבה מרחב. מומלץ לצבוע את כל כיסויי הספה יחד, אחרת אתם מסתכנים שהחלקים השונים של הכיסוי יקבלו גוונים שונים של צבע. זו עבודה מעייפת מעט, אך התוצאות שוות את זה.  

תפירת כיסוי חדש לספה 

כמובן שאם אין לכם את הסבלנות, המרחב או היכולת לצבוע לבד את כיסויי הספה שלכם, האפשרות הבאה שעומדת לרשותכם היא לקנות כיסוי ספה ולהסתיר את הריפוד הקיים. כמובן שהכי מומלץ לתפור כיסוי מותאם אישית לספה. עם אינספור דוגמאות וניסיון רב שנים, אין ספק כי חנות בדים מקצועית תוכל לתפור עבורכם כיסוי בד מושלם שעונה בול לטעמכם, או לכל הפחות לעזור לכם למצוא את הבד המושלם, בסגנון הייחודי רק לכם. 

ריפוד מחדש של הספה

בימינו קשה להשיג רהיטים באיכות גבוהה וחבל לזרוק את הספה היפה שלכם. ריפוד מחדש של הספה זו אולי האופציה היקרה ביותר מבין כל האפשרויות שצוינו לעיל, אבל זה הפתרון המושלם אם יש ברשותכם ספה שפשוט חבל לוותר עליה. ריפוד הספה בבדים עדכניים ויפים יחזיר עטרה ליושנה, התהליך עשוי לקחת מעט זמן, אך כאשר מדובר ברפד מקצועי התוצאה תהיה מדהימה. אם אתם רוצים בד מיוחד ולא כל בד שיש לרפד, פשוט קיפצו לחנות בדים והזמינו בד שאתם אוהבים. 

תיקון קרעים

לפעמים הבעיה בריפוד היא קרע. אם אינכם מוכנים לוותר על הספה שלכם אך עדיין יש בה קרע שצריך לתקן אפשר לעשות זאת בקלות, לפעמים אפילו בכוחות עצמכם. כל מה שאתם צריכים הוא בד תואם, חוטי סיליקון, חומר איטום לבדים שימנע מהקרע להתרחב ומעט זמן פנוי כדי לתפור את הקרע כשאתם מרוכזים ונכונים. ברחבי הרשת ישנם מדריכים מפורטים שיעזרו לכם לצלוח את האתגר בקלות. 

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ