אופציה מוצלחת של ניקיון לפסח 

ניקיון לפסח 

במסגרת ניקיון לפסח מבצעים ניקיונות רוחביים במקומות רבים ברחבי הבית. ברוב המקרים בכל שנה עובדים על פי סדר מסוים ובדרך זו לא שוכחים לנקות כלום. לעיתים אנו מזמינים עזרה חיצונית של חברת ניקיון אולי של ניקוי שטיחים מכיוון שאנו לא רוצים להכביד. כדי לא להכביד פיזית, סדר העבודה הוא שבכל יום מבצעים חלק מסוים מהמטלות, או אחת לכמה ימים וזאת כדי שעד פסח יסיימו בכל בית את מלוא העבודות הנדרשות. השלבים הראשונים הם סדר וניקיון בארונות הבגדים, מקפלים, תולים בגדים, מוציאים בגדים שאינם מתאימים ומעבירים אותם לאחרים או לתרומה. לאחר מכן עובדים למדפי הספרים, מנקים את המדפים ואת כל אחד מהספרים מכמויות האבק הגדולות שהצטברו עליו. לאחר מכן מנקים את הדלתות, המשקופים, החלונות והוויטרינות בבית. 

אחד הנושאים החשובים במהלך ניקיון לפסח הוא הריהוט. במזרנים ובין חלקי הבד בחדרי השינה, חדרי הילדים וריהוט הסלון מצטברים לא אחת אבק, פירורים והמון לכלוך. אומנם בני הבית מבצעים באופן תדיר שאיבת אבק של המיטה, הכורסאות וגם ספה נפתחת באמצעות שואב אבק בעל יכולת יניקה גבוהה, אך אף על פי כן עדיין יש לכלוך שלא תמיד רואים אותו. הפתרון לכך הוא להזמין חברה מקצועית אשר עוסקת בנושא של ניקוי ספות באמצעות מכשור ייעודי למטרה זו. 

ניקיון לפסח באמצעות חברה מקצועית 

מכשור ניקוי ספות כולל מערכת ששואבת את המים המלוכלכים מהספות ומעבירה אותן למיכל ייעודי לכך. העובד מנקה את כל חלקי הספות, הכורסאות, הכיסאות וכו' באמצעות חומר ניקוי ייעודי אשר מוחדר לשכבות של הבד. במהלך הניקיון נשאבים מים שחורים רבים מהרהיטים השונים. העובד שופך את המים המלוכלכים בשירותים וממלא מים נקיים, כדי להמשיך את פעולות הניקיון הרוחביות. בתום העבודה הספות נשארות רטובות ותוך כמה שעות הן מתייבשות.

ניקיון ספות מעור 

כאשר קיים בבית או במשרד ריהוט הכולל עור, משתמשים עובדי החברה עבור ניקיון לפסח בחומר ניקוי ייעודי לכך אשר מוחדר לרבדים הפנימיים של העור וכך אפשר לנקות אותו באופן סיסתמטי. קיימת חשיבות רבה לשימוש בחומר ניקוי שמתאים לסוגים השונים של העור, כדי לא ליצור נזקים. העובדים המנוסים בוחנים היטב מהו סוג העור ורק לאחר מכן מבצעים את הפעולות הנדרשות.

השלמת הניקיון הביתי 

לאור היכולות המעולות של המכשור היוצא דופן, אפשר לבצע באמצעותו ניקיון של הכיסאות בפינת האוכל, השטיחים בכל אחד מחדרי הבית, המזרנים בחדר השינה ובכל אחד מחדרי הילדים וגם את הווילונות בסלון ובחדרים. 

בתום העבודות הללו אפשר לומר שחלק משמעותי מתוך עבודות ניקיון לפסח הושלמו. הצבע של הבד חזר להיות יפהפה, הכתמים נעלמו והנראות הכללית היא של רהיטים חדשים. 

לקראת החג נשאר לבני הבית לנקות ולסדר את ארונות המטבח, הן בחלק הפנימי והן בחלק החיצוני שלהם. למיין את המזון, לאחסן בקופסאות את הפריטים הנחוצים וליהנות מהמראה הנקי והמצוחצח של כל הבית. 

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ