התאמת חומרי הניקוי נכונים לכל מוצר בבית

חומרי הניקוי 

שמירה על תחזוקת הבית היא נושא חשוב עבור כל בני הבית. ברוב המקרים בני המשפחה דואגים לבצע ניקיון כללי ולשמור על ההיגיינה באופן שוטף למען בריאותם של כולם. לצורך כך הם משתמשים בחומרי הניקוי ייעודיים לכל מטרה, לשטיפת רצפה, ניקיון חלונות, ניקוי שטיחים, ניקוי רהיטי עץ וכו'. ברשתות השיווק קיימים סוגים רבים של חומרי הניקוי אשר מיוצרים על ידי מפעלים בארץ ובחו"ל. לפני קניית מוצרים חדשים שאינם מוכרים ללקוח, חשוב לקרוא את האותיות הקטנות ולוודא שהמוצר אכן מתאים למטרה שעבורה נרכש. החשש הוא שלפעמים רוכשים מוצר שאינו מתאים ולאחר מכן הוא יוצר נזק בלתי הפיך לריהוט או לשטיחים.

אחד הנושאים החשובים במכלול נושא חומרי הניקוי הוא רכישה של  אבקת כביסה ומרכך כביסה וזאת כדי לא ליצור אלרגיה אצל ילדים ומבוגרים שיש להם נטייה לפתח אלרגיות למרכיבים מסוימים. לדוגמה בנושא ניקוי שטיחים יד לרכוש מוצרי ניקוי אשר מתאימים לסוג הסיבים. חומר שאינו מתאים עלול לגרום לכך שהצבע של השטיח יהיה בהיר יותר או להשלכות אחרות. לכן בשלב הראשון מבצעים ניסוי בפינת השטיח ואם הכול תקין מבצעים מהלך זה בכל רחבי השטיח.

חומרי הניקוי הייעודיים עבור הרהיטים המרופדים

הדרך המוצלחת ביותר לניקוי של בדים מרופדים כמו אלו הקיימים בכורסאות ובספות של הסלון ועל הכיסאות של פינת האוכל היא להזמין צוות עובדים של חברה אשר מתמקצעת בתחום זה. בבית פעיל שיש בו ילדים וגם חיות מחמד, מצטברות כמויות גדולות מאד של לכלוך בתוך השכבות של הריפוד ובכל הצדדים של המושבים. אף על פי שבני הבית מנקים באופן שוטף את הרהיטים באמצעות שואב אבק איכותי עדיין נותר המון לכלוך שאינו גלוי לעניין.

ניקוי ספות מקצועי נעשה באמצעות מכונה ייעודית למטרה זו אשר לתוכה שופכים חומרי הניקוי מעולים המותאמים למטרה זו. איש המקצוע מנקה באמצעות מגב ייחודי כל אחד מהמושבים לכל אורכו ובחלק הפנימי של הספות של הכורסאות. הוא מבצע פעולה זו כמה וכמה פעמים כדי להוציא את הכמות המקסימלית של האבק, החול והלכלוך שקיים בכל הרבדים שלהם. 

כמו כן הוא מנקה באופן סיסתמטי את השטיחים השונים שקיימים בסלון, בחדר השינה, בחדרי ילדים ובכל מקום נוסף ברחבי הבית. בזכות חומרי הניקוי שהם ברמת איכות גבוהה ביותר והמכונה אשר מסוגלת לינוק את כל הלכלוך, המגב מצליח לשלוף את כל הלכלוך שהצטבר בין הסיבים ובמיוחד אם מדובר בכמות גדולה של סיבים גבוהים אשר מחביאים בתוכם הרבה מאד לכלוך.

הנראות של השטיחים ושל הספות לאחר הליך הניקוי הוא מדהים, יש שינוי תהומי והכל נראה נקי ואסתטי. הכול נותר רטוב למשך כמה שעות ולאחר האוורור שלהם הם מתייבשים ובני הבית נהנים ממוצרים נקיים לחלוטין. 

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ