מעצב פנים ממליץ על שטיח לבית ליצירת אוירה של חמימות וביתיות

שטיח יוצר אווירה נעימה יותר בבית, קל לנקות אותו ואפשר גם להעביר אותו מחדר לחדר מתוך שיקולי עיצוב ודקורציה. על רקע יתרונות אלה, אין פלא שכל מעצב פנים מנוסה ממליץ להציב את השטיח בראש סדר העדיפויות

ההבדל בין מעצב פנים מנוסה לבין מעצב פנים רגיל בא לידי ביטוי בהבנת הצרכים האמיתיים של הלקוחות. כאשר מדובר על מעצב פנים מומלץ שכבר יש לו ניסיון מוכח, הוא לא יחפש להרשים את קהל היעד – אלא לעזור לו. בשביל לעזור לקהל היעד והלקוחות, מעצב הפנים ישתמש בכל טיפת ניסיון שיש לו ולא יחשוש לחשוב מחוץ לקופסא.

כל הסיבות להשקיע בשטיח איכותי

כיום למשל אפשר לראות יותר ויותר בעלי מקצוע מהתחום של עיצוב פנים ממליצים על שטיחים. מעצבי פנים כאלה מבינים את הערך המוסף של השטיח, כמו גם את האופן שבו הוא משפיע על האווירה בבית. אם מוצאים את השטיח הנכון, משדרגים את חלל הפנים באופן מיידי ובלי שום צורך לחרוג מתוך מסגרת התקציב.

מעצב פנים מנוסה גם מבין את המשמעות הפרקטית של הוספת שטיח לחלל הפנים. בין היתר, הוא זוכר שאפשר לבצע ניקוי שטיחים לבד או בצורה מקצועית ושיש שירותים שונים שרלוונטיים אפילו עבור ניקוי שטיחים מקיר לקיר. אז בגלל יתרונות כאלה של ניקוי שטיחים בבית עם מעצב פנים מנוסה מרשה לעצמו להמליץ עליהם לכל הלקוחות. 

בחירה נכונה של שטיח לבית

השאלה המתבקשת היא איך בוחרים את השטיח המתאים מבין ההיצע הקיים. זו דווקא עלולה להיות משימה מסובכת, כי יש הרבה אפשרויות לבחור מתוכן. אז כדי להכריע בסוגיה, מערבים את מעצב הפנים ומתייעצים איתו כמה שיותר מוקדם.

התייעצות עם מעצב פנים עוזרת להשוות בין שטיחים לפי סגנון עיצוב. כך למשל אפשר לשאול את המעצב מה מאפיין סגנון עיצוב מודרני לעומת סגנון עיצוב כפרי, או מה ההבדל בין שטיחים לסלון ושטיחים לחדרי שינה או חדרי ילדים. 

איך שומרים על השטיח נקי?

היתרון של התייעצות עם מעצב פנים הוא שיש לו מספיק ניסיון בשביל להבין את ההשלכות של שילוב שטיחים בבית גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. אז בעוד בטווח הקצר מתמקדים בשיקולים טכניים ודקורטיביים, בטווח הארוך שואלים על תחזוקה וניקיון.

ההמלצה הרווחת היא להשתמש בשירות מקצועי של ניקוי שטיחים בבית מקסימום אחת לשנה. בכל שאר הזמן, פשוט בוחרים חומרי ניקיון מתאימים. את החומרים האלה בוחרים לפי הנחיות יצרני השטיחים ובהתאם למידע שמופיע על האריזה. 

במקרה של דילמה או התלבטות, אפשר לנסות חומר ניקיון חדש על חלק אחורי או נסתר של השטיח. אם התוצאות טובות, ניתן להמשיך עם חומרי הניקיון הללו גם אל שאר החלקים החשופים.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ