ניקוי שטיחים לעסקים

במשרדים רבים נוהגים לפרוס שטיחים מקיר לקיר בגלל סיבות שונות ויתרונות נלווים. שטיחים נאים למראה, מבליעים רעשי דריכה, נעימים למגע ועושים רושם על האורחים והמבקרים. יחד עם זאת, יש צורך לנקותם מעת לעת עקב הכתמתם ועקב הצטברות אבק. לכלוך יכול להיגרם ממזון ומשקה, מנעליים עם בוץ, מדם שניגר ועוד.

ניתן לנקות עצמאית כתמים אקראיים אבל ניקוי כזה, לרוב, אינו יעיל, ולעיתים, מורח עוד יותר את הלכלוך והופך את מראה האזור למכוער יותר. משום כך, אין תחליף להזמנת חברה מקצועית בתחום אשר מבצעת ניקוי שטיחים מקיר לקיר באמצעות מכשור חשמלי מיוחד המיוצר בדיוק למען מטרה זאת.

תכנון העבודה והכנת המקום

חברה מקצועית המבצעת ניקוי שטיחים לעסקים מבצעת בנוסף, ניקוי ספות ומערכות ישיבה מרופדות, כיסאות מרופדים כולל כורסאות מנהלים ופקידות ועוד. ניתן להזמינה לכל המשימות הללו גם יחד או לכל אחת בנפרד.

בכל מקרה הלקוח חייב להכין את המשרד לניקוי. יש צורך לפנות את הריהוט, ולמעשה, את הפריטים שעלולים להינזק בעת העבודה. הכול נועד להשארת מקום מרווח למכונות, לציוד ולעובדים. הניקוי עצמו נעשה, לרוב, בסופי שבוע על מנת לאפשר לכל השטחים להתייבש.

במידה והוא נעשה בקיץ אזי הייבוש מהיר, בחורף, לעומת זאת, משתמשת החברה במאווררים ובמכונות ייבוש ייעודיות אחרות. המטרה היא לאפשר למשרד להתארגן לעבודה מחודשת מיד בתחילת השבוע. כדאי לשריין מועד מוסכם די זמן מראש, ובמיוחד, בעונת הקיץ.

אבחון ושאיבה

ניתן למצוא שטיחים מסוגים שונים והנפוצים ביותר במשרדים הם הסינטטיים. קיימים גם שטיחים ניידים ואותם מנקים בעיקר בבתי המלאכה של החברה. קיים שירות לקיחתם והחזרתם מבית העסק. צוות העובדים יתחיל את הניקוי באבחון.

הרצון הוא לבדוק את השטיח, את סוגו, את הכתמים והלכלוך שהצטברו, מצבו הפיזי לצורך וידוא שאין קרעים ועוד. לאחר מכן, מתחילים בשאיבת אבק יסודית המתבצעת על ידי שואב אבק בעל עוצמה. היא מצליחה לשאוב לכלוך ואבק רב מבין סיבי השטיח ומכינה אותו היטב לניקוי הרטוב המגיע אחריו. ניתן לרחוץ את השטיח עם מים שמהולים בהם חומרים דטרגנטים או באמצעות קצף ניקוי. 

הזרקת מים ויניקתם

לרוב, עובדים עם מים המוזרקים לתוך השטיח ממיכל המצוי על המכונה. חומרי הניקוי תוקפים את הלכלוך וממיסים אותו. במידה ומזהים עדיין כתמים קיימים, מנסים לשפשפם עם מברשות בעלות שיער רך למניעת נזקים לסיבים.

ממתינים מעט כדי שהפעולה הכימית תתבצע ואז מתחילים לשאוב חזרה את המים לתוך מיכל אחר המצוי במכונה. כבר במיידית רואים את ההבדל בין המים הנקיים לעכורים הנשאבים. בנוסף, ניתן לראות שהשטח שטופל נראה נקי יותר מאשר זה שעדיין לא נוקה, ומבינים שהניקוי הינו יעיל.

לאחר שמסיימים. מאפשרים לשטיחים להתייבש. בכל עונה, ובמידה והדבר אפשרי, רצוי לפתוח חלונות לאוורור. על שטיח שטופל באמצעות קצף ניתן לדרוך זמן קצר לאחר הניקוי.

שירותים מסורים

חברה מקצועית המספקת שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר פעילה לאורך כל ימות השנה. ברשותה תשתית מאורגנת הכוללת את כל המכשור החשמלי הנדרש, וכן, ציוד אחר וחומרי ניקיון איכותיים ותקניים.

עובדיה מיומנים מאוד בניקוי כל סוגי השטיחים והריהוט המרופד האחר. ההנהלה דואגת למתן שירותים מקיפים לכל לקוח כולל הסברה וייעוץ במקרים בהם הוא זקוק לסיוע. הדרכה לניקוי עצמאי, לטיפול בשטיח לאחר הצפה, לטיפול בשטיח שנקרע ועוד הם חלק מנושאי הייעוץ הניתנים.

מעל לכל היא רוחצת את השטיחים עד שהם הופכים לנקיים ורעננים. היות ובמשרד פעיל יש תנועת אנשים ערה הרי שרענונם מחויב המציאות, וההמלצה היא לעשות את הניקוי אחת לשנה או בתדירות דומה לכך.

תעריפים נוחים

כל שירות כזה אורך מספר שעות והדבר תלוי בגודל המשרד, בכמות הלכלוך הנמצאת ועוד. צוות עבודה מונה לפחות שני אנשים, ובמידה והלקוח מעוניין שהעובדים יזיזו את הרהיטים הרי שיידרש כוח אדם נוסף, ואז השירות יהיה כרוך בתשלום.

מומלץ להזיז שולחנות ופריטים גדולים אחרים כדי שיהיה  ניתן לנקות תחתם היטב. מראה שטיח שלא נוקה לעומת אזור שטופל היטב אינו נאה ויבלוט לרעה. תעריפי הניקוי נוחים ומתאימים לכל כיס, ובוודאי, זולים לעומת רכישת שטיחים חדשים. צריך לזכור גם, כי ניקוי על בסיס  קבוע מגן על שטיח מפני צבירת בקטריות ולכלוך אחר.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ