בד דוחה כתמים

כולנו רוצים ליהנות מריהוט יפה, בצבעים מרשימים ובדוגמאות נאות. אך אנחנו תמיד צריכים לזכור שכל מה שנראה יפה בקטלוגים או אפילו באולמות התצוגה, לא תמיד ייראו כל כך טוב בבית שלנו לאחר שימוש אפילו קצר. כי אם בחרנו ריפוד בהיר מאוד, מהר מאוד יבלטו עליו הכתמים ולו הקלים ביותר. הם יכערו את הרהיט החדש, את הספה או הכורסאות אשר בהם השקענו את מטב כספנו ולמעשה כל היופי שלהם כלל לא יהיה שווה. כי רהיט מלוכלך הוא בהחלט אינו מושך לעשות בון שימוש. כבר עדיף רהיט בצבע כהה ופחות מהודר אך כזה שעושה רושם נקי ונעים לעין.

קונים בחכמה

אז כאן חשוב לזכור כבר כאשר באים אל החנות או אל אולם התצוגה. כמובן שכך גם אם בוחרים לעשות את הקנייה בצורה ווירטואלית. חובה לזכור ולדעת כי את הרהיט אנחנו נצטרך לתחזק בסופו של דבר. אנחנו לא קונים אותו (בדרך כלל) סתם כך ליופי ולא לשימוש אנחנו מתעתדים לעשות שימוש בספה ואנחנו רוצים לשבת על הכורסאות. אם אנחנו רוצים להיות רגועים לגבי המראה של הרהיט ואנחנו רוצים להיות רגועים כי הוא ייתן לנו מענה לאורך זמן, אנחנו חייבים להסתכל במבט מעט אחר על הרהיט. אסור לנו לאפשר להתלהבות הראשונית להשפיע על קבלת ההחלטות שלנו. אנחנו חייבים לקבל את ההחלטה מתוך שיקול דעת ומתוך חשיבה על העתיד. זה אומר שעלינו לבדוק היטב איך נוכל תחזק בצורה נכונה את הרהיט והאם אכן נצליח לשמור עליו יפה וחדש, בוהק ומהודר ממש כמו בחנות.

בד דוחה כתמים

אפשר למצוא היום בדים נוחים מאוד אשר אינם סופגים כתמים. הם דוחים אותם באופן טבעי ממש כמו חומר הטפלון המוכר לנו מסירים או מחבתות. הבדים הללו אינם מאפשרים לכתמים לחדור אל תוכם ולמעשה הלכלוך שנשאר רק בחלק השטחי של החומר, נעלם במהירות. לכל היות אפשר להסתפק בניגוב קל במגבון לח וליהנות כתוצאה מכך מרהיט שייראה שוב ממש כמו חדש.

הבד שהוא דוחה כתמים מעניק לנו למעשה את האפשרות לשלוט היטב על התחזוקה של הרהיט כאש אנחנו יודעים כי בקלות רבה אנחנו מסוגלים להתפטר מהלכלוך שדבק בו.

באופן כזה אנחנו גם לא חוששים מהשימוש ברהיט ולא חרדים מפני כל כתם שחלילה ידבק בו. זה בהחלט פותר הרבה בעיות, במיוחד אם מדובר בבית עם ילדים קטנים אשר עליהם קשה מאוד לשלוט ולשמור. הם אוכלים בכל מקום, נוגעים בידיים לא נקיות ברהיטים ולמעשה ממש עשויים להרוס את הרהיטים שלנו ובמיוחד את הספות. אך כאשר אנחנו יודעים כי הבד פשוט ידחה את הכתם והוא לא יספוג אותו אל תוכו או בין סיבי הריפוד הרי שאנחנו יכולים בהחלט להיות הרבה יותר רגועים.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ