3 טיפים להתאמת המסכה ללוק היומי

רוצים לדעת כיצד תוכלו להתאים את המסכה ללוק היומי? כאשר הקורונה עדיין כאן, אנו צריכים לדאוג שלא לצאת מהבית מבלי לחבוש מסכה. לא משנה אם מדובר על מסכה של חברת Sonovia או כל מסכה אחרת. אך אחת מהמשימות הכי חשובות בכל בוקר היא להתאים את המסכה ללבוש. המסכה הפכה להיות לחלק בלתי נפרד מהלוק היומי, ויהיה עליכם לפעול בהתאם. כיצד תוכלו להתאים את המסכה של חברת סונוביה או כל מסכה אחרת ללוק היומי שלכם? יש לנו כמה טיפים שאתם מוכרחים להכיר.

הכירו את המסכות ששיגעו את העולם

המסכות המעוצבות מבית סונוביה מבטיחות לכם עיצוב ייחודי לצד הגנה אקטיבית, והן מתאימות לכל לוק. מדובר בטכנולוגיה חדשנית המנטרלת מעל 99% מהוירוסים ומזיקים נוספים, גם אחרי 55 מחזורי כביסה. מסיכת סונומסאק החדשנית שיצרה הדים ברחבי העולם הביאה לעלייה חדשה של ריווחיות סונוביה ולא סתם. אז איך תתאימו את המסכה ללוק? הנה 3 טיפים מרכזיים

טיפ 1: התאימו את הצבע של המסכה 

אחד מהדברים החשובים ביותר יהיה להתאים את הצבע של המסכה לצבע הבגדים שאותם אתם לובשים. אם המסכה תהיה בצבע שונה בהשוואה לבגדים שאותם אתם לובשים – זה יכול להיראות מעט מוזר. מהסיבה הזאת אתם צריכים לבחור במסכה שיש לה צבע אוניברסלי או שתחזיקו מספר מסכות במספר צבעים. כי בכל בוקר שאתם מתעוררים, תוכלו לדעת מראש איזה מסכה תהיה הכי טובה. בדרך הזאת תוכלו להפוך את המסכה לחלק מן הלוק היומי שלכם.

טיפ 2: התאימו את הדוגמה על המסכה

המסכות היום לא צריכות להיות חלקות, תוכלו למצוא גם מסכות עם כל מיני דוגמאות מיוחדות עליהן. כאשר אתם רוכשים מסכה חדשה, מוטב כי תשימו לב לדוגמה שמופיעה עליה. כך תוכלו להיות בטוחים כי המסכה תהיה מותאמת ללוק היומי שלכם. אם יש לכם דוגמה זהה גם בחולצה וגם במסכה, זה ללא ספק יכול להיות הרבה יותר מיוחד. אם תבחרו מסכה עם דוגמה שלא מתקשרת לכלום, זה יכול להיות מאוד מוזר. אל תקלו ראש בנושא של הדוגמה המופיעה על המסכה שאותה אתם רוכשים.

טיפ 3: התאימו את הגזרה של המסכה לפנים

לא מעט אנשים אינם רוצים לחבוש מסכה בגלל שהיא לא מתאימה לצורת הפנים שלהם. כאשר המסכה לא מתאימה לצורת הפנים, זה בהחלט יכול להיראות מוזר בהשוואה לאפשרויות אחרות. מוטב כי תבחרו במסכה שמתאימה לצורת הפנים כי זה ישפר בצורה ניכרת את הלוק היומי שלכם. אף אחד לא אמר כי מסכות צריכות להיות מוזרות או לא טבעיות בנוף היומי שלנו. כל מה שצריך לעשות זה לוודא כי המסכה מיוצרת בצורה כזאת שהיא תתאים לצורת הפנים שלכם. ברגע שהמסכה מתיישבת כמו שצריך על הפנים, היא פשוט תראה הרבה יותר טוב. אתם תוכלו לקצור לא מעט מחמאות על כך.

לסיכום

התאמת המסכה ללוק הינה חשובה אבל לא פחות חשוב מזה היא אפקטיביות המסכה, והשמירה על הבריאות שלכם. לפרטים נוספים אודות סונומאסק היכנסו סונוביה אתר החברה.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ