מה כולל תהליך הסרת שטיחים מקיר לקיר?

שטיחים מקיר לקיר נותנים את ה-TWIST העיצובי הזה שכולנו כל כך אוהבים, אבל לפעמים גם יש צורך להסיר את השטיח. לרוב, זה לא אמור להסב נזק לריצוף בבית, אבל בחיים כמו בחיים, גם זה קורה. מה כולל תהליך הסרת שטיחים מקיר לקיר? בואו נבין ביחד. 

אם אתם מעוניינים לבצע הסרת שטיח מקיר לקיר בבית או במשרד, אתם צריכים לעשות זאת נכון. כל עוד השטיח מודבק על גבי הריצוף, הנראות היא כפרית ונעימה. וכשצריך להסיר את השטיח, בדרך כלל זה מתוך רצון להחליפו בשטיח אחר. בין אם אתם מתכוננים להתקין שטיח חדש מקיר לקיר, או להשאיר את הריצוף עירום, קודם כל בואו נבין כיצד מסירים אותו. הנה כל מה שצריך לדעת: 

בשלב הראשון של הסרת שטיח מקיר לקיר 

בשלב הראשון של הסרת השטיח, קודם כל מפרידים בעדינות בין הדבק לשטיח והריצוף. השטיח מודבק למרצפות בעזרת דבקים חזקים במיוחד, מה שמונע את ההתקלפות של השטיח עם השנים. באופן כללי, כדאי לדעת שישנם חומרים שנחשבים בתור מסירי דבקים ברמה גבוהה מאוד. 

מסירי הדבקים האלו יכולים לסייע לכם להוריד שטיחים שהיו מודבקים גם במשך שנים ארוכות. יחד עם זאת, צריך לדעת כיצד להשתמש במסירי הדבקים האלו. חשוב לזכור, רבים ממסירי הדבקים הם מוצרים שנחשבים רעילים לאדם, רעילים למגע יד, רעילים לבעלי חיים וכדומה. 

אינכם יודעים כיצד להסיר שטיח מקיר לקיר? המתינו לאיש מקצוע 

אם אינכם יודעים כיצד להשתמש במסיר דבקים בצורה נכונה, המתינו לאיש המקצוע. ואם שאלתם את עצמכם איך מסירים שטיח מקיר לקיר בבית, כנראה שעוד לא קיבלתם ייעוץ מקצועי. הסרת שטיחים מקיר לקיר היא לא מלאכה מאוד מורכבת, אבל אין ספק שיש כאן מה לדעת. 

למשל, חשוב להבין אם בעלי השטיח מעוניינים לשמור עליו לאחר הסרתו. אם השטיח עומד להיזרק לפח, הסרה עדנה כנראה תהיה פחות חשובה. מאידך, אם השטיח הוא יקר ערך סנטימנטלי או כלכלי לבעליו, יהיה ניתן להסירו בעדינות ולשמר אותו בתהליך. וכמובן, כדי לשמור על השטיח בעת הסרתו, חייבים איש מקצוע אמיתי. 

השוואת מחירים בין מסירי שטיחים מקיר לקיר 

אל תתפתו לשלם מאוד בזול על אנשי מקצוע שהמוניטין המקצועי שלהם אינו ידוע. ואם כבר נגענו בענייני מחירים, קבלו טיפ מאיתנו: תמיד תערכו השוואת מחירים בין מסירי שטיחים מקצועיים. ישנן חברות ניקוי שמספקות את השירות של הסרת שטיח מקיר לקיר, כמו גם אנשי מקצוע עצמאיים. 

צריכים סיוע מקצועי? אנחנו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים בין מסירי שטיחי מקיר לקיר מקצועיים. זה יאפשר לכם לאתר את בעל המקצוע המקצועי ביותר ובמחירים הכי אטרקטיביים. לאחר שתערכו את מחקר השוק הנדרש, יהיה לכם קל יותר לאתר את איש המקצוע שלכם. 

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ