החשיבות הרבה של ניקוי שטיחים באופן מקצועי

בבתים רבים קיימים שטיחים ברחבי הבית כמו בסלון ובחדרי הילדים. השטיחים הללו צוברים עם הזמן לכלוך, אבק וחול. ברוב המקרים הדברים הללו לא נראים על פני השטח, אך הם נמצאים ובכמויות גדולות. ביום יום בני הבית מנקים את השטיחים באמצעות שואבי אבק בעלי יכולת ליניקה מאסיבית ובנוסף לכך מעת לעת הם הופכים את השטיחים כדי שהלכלוך שמצטבר בין הסיבים, ייפול כלפי מטה. לאחר כמה ימים הם מופתעים מהכמות העצומה של החול שנפל מהשטיח. מסתבר שמעבר ללכלוך שנפל, קיים עוד לכלוך רב בתוך השטיח ולכן קיימת חשיבות רבה לביצוע ניקוי שטיחים באופן מקצועי.

החברות שעוסקות בכך מצוידות במכשור ייעודי למטרה זו והן מבצעות עבודות ניקיון מאסיביות בבתים פרטיים, משרדים, בתי מלון, צימרים בחד נס, במפעלים ועוד. לניקוי הרוחבי יש כמה מטרות, שמירה על ניקיון ועל אסתטיקה, ניקוי של כתמים ונטרול כמויות האבק הגדולות אשר מצטברות בתוך השטיחים ובמיוחד בשטיחים בעלי סיבים גבוהים כמו שטיחי שאגי. הדבר הוא אקוטי עבור מי שסובל מאלרגיות לקרדית אבק הבית ולכן כאשר יש כמות גדולה של אבק, דבר זה מפריע לו מאד בעת הנשימה ויש לכך השלכות בריאותיות.

הזמנת ניקוי שטיחים מקצועי 

תדירות הזמנת חברה מקצועית אשר מבצעת ניקוי שטיחים משתנה בין המשפחות והעסקים. יש לקוחות שיזמינו שירות זה אחת לשישה חודשים ואחרים אחת לשנה וזאת בהתאם להתנהלות בכל מקום, לכמות הילדים, לרגישות לקרדית אבק הבית וכו'.

הדבר החשוב הוא שתהיה ערנות לכך ויזמינו את החברה המקצועית של ניקוי שטיחים, כיוון שגם אם בני הבית מנקים לעיתים תכופות את השטיחים, באמצעות שואב אבק מאסיבי, עדיין נותרות כמויות של לכלוך בתוך השטיח.

לאחר שמתבצע הניקוי היסודי באמצעים הטכנולוגיים החדשניים, רואים את ההבדל התהומי בנראות השטיח ובעיקר רואים את המים הכהים אשר יוצאים בעת ניקוי שטיחים.

ניקוי כתמים על שטיחים 

באופן עקרוני כאשר נוצר כתם על השטיח, מומלץ לנקות אותו בסמוך למקרה. לאחר מכן הרבה יותר קשה לנקות כתם זה ולעיתים הכתם נשאר. בעת ניקוי שטיחים מאסיבי מטפלים בכתם הזה אך אם עבר זמן רב לא תמיד מצליחים לנקות אותו. יש מקרים שבהם מבהירים מעט את הכתם ומקרים אחרים שבהם הכתם נעלם לחלוטין, הכול תלוי בגורם שיצר את הכתם.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר 

בעת ניקוי שטיחים מקיר לקיר, מבצעים שאיבה יסודית ולאחר מכן פועלים באמצעות המכונה. יש להשתמש בחומרי ניקוי ייחודיים אשר חודרים פנימה ומנקים את כל הרבדים הפנימיים של השטיח ואת הכתמים שנוצרו בחלק העליון שלו. מגב ייעודי מחובר למכונה שיש בה מים וחומרי ניקוי נוספים כולל מבשם וכך מנקים את כל השטיח לאורכו ולרוחבו. גם במקרים הללו כמות הלכלוך הקיימת בכל השכבות היא עצומה ובלתי נתפסת. 

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ