אילו שטיחים מנקים באופציית ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים מקצועי הוא פעולה חשובה מאד לכל סוגי השטיחים בבית בהתאם לסוג שלהם. כאשר מבצעים ניקוי איכותי באמצעות מכשור ייעודי לכך ניכר הבדל מהותי בנראות של כל אחד מהשטיחים וברמת הניקיון שלו. הבעייתיות היא שהשטיחים נראים תקינים ונקיים אך למעשה יש בתוכם כמויות גדולות מאד של חול ואבק, אשר חלק מהם מצליחים בני הבית לשאוב מדי פעם באמצעות שואב האבק הביתי אך רוב הלכלוך נותר ברבדים הפנימיים ורק באמצעות המכונה המקצועית מוציאים את רוב האבק. אחת הבעיות המהותיות היא שמדובר בקרדית אבק הבית ומכיוון שאנשים רבים רגישים לכך, יש לטפל בכך ללא דיחוי אחת לכמה חודשים, כדי שלא תצטבר כמות גדולה מדי. 

לקוחות מבוגרים רבים שחושבים למכור את ביתם מזמינים את הצוות של ניקוי שטיחים מקצועי כדי שיוכלו לצלם את הבית במלוא יופיו. השטיח מוסיף רבות ליופי הכללי של הבית כולו ולכן המראה הכללי שלו הוא מהותי. לא אחת בסופו של דבר בני הזוג מחליטים לא למכור את הדירה אלא להשתמש באופציה של משכנתא הפוכה אך הם נשארו עם שטיח נקי ואסתטי. הצוות מנקה את השטיחים הקיימים בכל החדרים, הן שטיחים רגילים והן שטיחים מקיר לקיר.

אופן ביצוע ניקוי שטיחים מקצועי 

אנשי המקצוע בוחנים את מצבו של כל אחד מהשטיחים ובהתאם לכך מתכננים את הפעולות הנכונות עבורו. בשלב ראשון מסירים את הלכלוך באמצעות שואב אבק. לאחר מכן ממלאים את המכונה במים ומוסיפים את חומרי הניקוי הייעודיים. מדובר בחומרי ניקוי בעלי אפקטיביות גבוהה מאד ולכן הם מסוגלים לצחצח ולנקות באופן יסודי ביותר את השטיחים. מי שמסתכל על המים המלוכלכים שנשאבים מהשטיח המום מכמות הלכלוך כיוון שהמים הם עכורים ואיש השירות נאלץ להחליף למים נקיים כמה פעמים. 

בין חומרי הניקוי שמוכנסים למיכל במכונה לצורך ניקוי שטיחים מקצועי, מוסיפים גם חומר ריחני המזכיר מרכך כביסה והוא משאיר ריח נפלא בשטיח ומריחים זאת בכל רחבי הבית. בעזרת המגב המיוחד אשר מחובר למכונה, איש השירות עובר שוב ושוב על כל השטיח לאורך ולרוחב כשהמגמה היא לנקות היטב בין הסיבים ובמיוחד בשטיחים בעלי סיבים צפופים, או סיבים גבוהים כמו שטיחי שאגי.

טיפול בשטיחים ייחודיים 

איש המקצוע בוחן את כל אחד מהשטיחים בבית ואם קיים שטיח ייחודי כמו שטיח שנארג בעבודת יד. לעיתים אי אפשר לבצע בהם ניקוי שטיחים מקצועי, כיוון שהם מאד עדינים ואין רצון להרוס אותם. בהתאם להחלטה המקצועית יבצעו עבור שטיח זה טיפול אחר כדי לנקות אותו ולהסיר את הכתמים שלו.

שטיחים מקיר לקיר שמכילים כמות עצומה של אבק וחול מנקים כמה וכמה פעמים, הרבה יותר מדרך הפעולה של שטיחים רגילים וזאת כדי להוציא את כל מה שקיים ברבדים הפנימיים שלו.

 

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ