מתי כדאי לפנות שטיחים וספות מהבית ומתי לשלוח אותם לניקוי?

תחזוקה נכונה יכולה להאריך את חייהם של שטיחים וספות באופן דרמטי, יחד עם זאת יהיה צריך להחליף שטיחים או ספות שנמצאים בשימוש קבוע במוקדם או במאוחר. איך תדעו שהגיע הזמן לפנות את השטיח והספה ולהחליף אותם בחדשים ומתי ניקוי יהיה אופציה יותר טובה? 

במקרים רבים ניקוי יהיה פתרון נהדר

שטיחים וספות נמצאים בשימוש תדיר ולכן הם צוברים לכלוך ובלאי מהר יותר לעומת מוצרי ריהוט ואביזרים אחרים. תחזוקה שוטפת הכוללת ניקיון של השטיח או הספה לפחות פעמיים בשנה יכולה לשמור עליהם כמעט כמו חדשים וגם להגדיל בצורה משמעותית את אריכות חייהם. בנוסף, בעלי בתים צריכים להקפיד לשאוב את השטיחים והספות אחת לשבוע לפחות, מלבד הניקיונות המקצועיים. שמירה על ניקיון מציעה יתרונות רבים החל בסילוק כתמים, הסרת לכלוך וחיידקים, חול ואבק ועד שמירה על סביבה בריאה יותר. אולם גם אם תעזרו באנשי מקצוע מעולים, יהיו פעמים בהם לא ניתן יהיה להציל את השטיחים או הספות ואז הפתרון הטוב ביותר יהיה להחליף אותם. 

הסימנים לבלאי בלתי הפיך 

ספות ושטיחים נקיים ומתוחזקים משפרים את המראה של החדר, מה גם שהשימוש שלהם הוא הגדול ביותר. לכן אין מקום לכתמים או בלאי, כי תהיה לכך השפעה על החלל והוא יראה מלוכלך או מיושן יותר. מכיוון שהם נמצאים בשימוש יומיומי הם חשופים הרבה יותר לכתמים, קרעים ובלאי שלא תמיד ניתן להתגבר עליהם גם בעזרת ניקיון מקצועי. קרעים בספה או בשטיח, כתמים שלא יורדים, רגליים שנשברו, ריחות רעים, כל אלו ועוד מצביעים על כך שהגיע הזמן לומר יפה שלום, ולדאוג לפנות את הספות והשטיחים הבעייתיים מהבית. 

הגיע הזמן להיפרד, כיצד עושים זאת?

אם החלטתם להיפרד מהספה ומהשטיח שלכם, יהיה עליכם לפנות אותם מהבית. במקום לעשות זאת בעצמכם ולהסתבך, אתם יכולים להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ולהם ציוד הובלה מקצועי וכוח אדם איכותי. שירות פינוי תכולת דירה חלקי יכול להקל עליכם המון כך שלא תצטרכו לחפש אנשים שיעזרו לכם להוריד את הספה והשטיחים במעלית או במדרגות. הרבה פעמים השירות של פינוי תכולת דירה חלקי אינו כרוך בתשלום ואם הספה והשטיח נמצאים במצב טוב יחסית, אפשר לפנות אותם לנזקקים, כך שיעשה בהם עוד שימוש. 

לסיכום, ישנם מקרים שבהם חברה מקצועית לניקוי ספות ושטיחים תוכל לעשות פלאים, אך כשמגיע הרגע להיפרד, חברת פינוי דירות מקצועית תוכל לעזור לכם עם מגוון שירותים. 

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ