היתרונות המפתיעים של ניקוי שטיחים

רבים נוהגים לשכור את שירותיה של חברת ניקיון שטיחים או ספות על מנת לשפר את הנראות של ביתם ולהשרות אווירה יותר מזמינה . לצד היתרון הברור שניקוי יסודי של השטיחים יכול להקנות למשרד או לבית שלכם, יש מספר רב של יתרונות נוספים שיכולים להפוך את החיים שלכם להרבה יותר נוחים ובריאים.

במאמר זה נסקור את היתרונות הבריאותיים והכלכליים שתוכלו להנות מהם בנוסף לשיפור הברור מאליו בנראות השטיחים.

הפחתת זיהום אוויר

על פי ארגון איכות הסביבה האמריקאי (EPA), שטיחים עלולים להיות בעלי נטייה "למשוך" ולאגור מזהמים שונים שבסופו של דבר משתחררים לאוויר. חברת ניקוי שטיחים מקצועית תדע לנקות את השטיח שלכם בצורה מקיפה ושלמה ותוכלו להבטיח את ניקוי רוב המזהמים המצטברים על גבי השטיחים שלכם ותהנו מאוויר נקי וצלול הרבה יותר במהלך השהות שלכם בחלל שבו ממוקם השטיח.

מניעת עובש

עובש הוא ללא ספק מחזה מגעיל ולא נעים. בנוסף להיותו מחזה אסתטי לא יפה בעליל, מדובר בפגם זיהומי בעל השלכות בריאותיות שונות. כעיקרון עובש הוא פטרייה שנוהגת להתפשט בסביבה מימית או באזורים לחים, לכן, שטיחים שנוצרת על גביהם שכבת לחות או נמצאים באזור רטוב הם קרקע פורייה לגדילת עובש. יש מספר סוגי עובשים שמייצרים רעלניים ועלולים להיות מסוכנים לבני אדם ובעלי חיים.

ניקיון מקצועי מעלים את העובש מהשטיח שלכם ומונע ממנו להתפשט ולהרוס את הנראות של החלל ובנוסף למנוע בעיות בריאותיות שעלולות להיגרם כחלק מהתפתחות העובש.

חיסול "קרדית האבק"

קרדית אבק הבית היא סוג של מיקרו-עכביש מסוג "אקרית" שנוהגת לחיות במגורי אדם , באזורי ביתיים עם לחות הגבוהה מ45% וטמפ' של 35 מעלות צלזיוס. הקרדית ניזונה מקשקשי עור ונפוצה במיוחד על גבי שטיחים וספות. הבעיה שלנו בני האדם עם קרדיות האבק הן ההפרשות שלה שהן למעשה אלרגנים שיכולים להוביל לתגובה אלרגית שמתבטאת בנזלת והתעטשות בדרך כלל. ניקוי מקצועי יכול לעזור לכ בנושא קרדיות האבק פעמיים, גם בניקוי של קשקשי העור שהם למעשה המזון של הקרדיות וגם בניקוי של הקרדיות עצמן.

בתים עם בעלי חיים

נשירת שערות היא בעיה רצינית מאוד בבתים רבים שמזהמת את האוויר בבית וכמובן את השטיחים והספות שלנו. מעבר לבעיות הרבות הברורות שמתלוות לתופעה, גידול ילדים בסביבה מלאה בשערות בעלי חיים יכולה לפגוע בילדים שלנו ומומלץ מאוד לנקות בצורה הטובה ביותר את השטיחים, הספות והבית או המשרד שלנו באופן כללי כאשר מדובר על בתים עם נוכחות של בעלי חיים.

ניקיון שטיחים מקצועי יעזור לכם למנוע הצטברות של שערות בעלי חיים, בנוסף לכמובן לניקוי של הפרשות בעלי חיים במידת הצורך.

חיסול חיידקים

מעבר לעובש , רעלנים , שערות בעלי חיים והפרשות שונות היכולות להצטבר על גבי השטיחים, יש המון סוגי חיידקים שונים שיכולים להגיע לשטיח שלכם ובסופו של דבר להוביל לפגיעה באיכות האוויר שלכם או בבריאות של דרי הבית או עובדי המשרד. ניקיון חשוב באופן כללי כדי להילחם נגד חיידקים, אז כאשר אנחנו דנים בשטיחים וספות, על אחת וכמה כמה יש לנו אחריות להותיר סביבה נקייה מחיידקים בשטיחים שלנו.

הארכת בלאי השטיח

לאחר שהצגנו בפניכם את היתרונות הבריאותיים הרבים שתוכלו להפיק מניקוי שטיחים מקצועי, הגיע הזמן לחשוף אתכם ליתרון כלכלי שיכול להפתיע את חלקנו. ניקוי שטיחים יכול להאריך את אורך חיי השטיח, לעזור בשמירה עליו לאורך זמן ולחסוך לכם תחלופה קבועה או רכישה מחודשת של שטיחים אחת לכמה זמן. במקום לקנות שטיח חדש, ניקוי שטיחים מקצועי יאפשר לכם לחסוך כלכלית באופן משמעותי.

לסיכום,

ניקיון שטיחים טומן בחובו המון יתרונות מפתיעים מעבר ליתרון האסתטי הברור מאליו. גם אם אתם בוחרים לא לשכור את שירותיה של חברת ניקוי שטיחים , חשוב מאוד להקפיד על ניקיון תקופתי של השטיחים והספות בבית שלכם.

חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני פנייה בווטסאפ